Сердючка повернеться в маси

Андрій Данилко раптово зник з ефіру не просто так. Ним не задоволені російські вершки. Але Верку Сердючку так просто не проігноруєш.

Розбурхується скандал з "російськими заборонами на Сердючку". На прес-конференції, присвяченій закриттю Міжнародного конкурсу молодих виконавців популярної музики "Нова хвиля", журналістів цікавило питання, чому на фестивалі не було заявленої раніше в програмі Вєрки Сердючки.

У свою чергу організатори конкурсу повідали: "Сердючки зараз нема на жодному телеканалі, тому що Костянтин Ернст ходив у Кремль і особисто вмовляв власті, щоб Андрія Данилка в нашій країні більше не було".

Про це підозрював і сам Данилко, в одному з інтерв'ю він сказав: "Це не Росія Сердючку розлюбила, а генеральний директор її Першого каналу. Я навіть картинку намалював під назвою "А Костя Ернст проти".

На підтримку українського виконавця виступили не тільки організатори, які вважають подібне "табу на Сердючку" "повним маразмом", але й популярні російські виконавці.

Вже навіть сама Пугачова розмовляла на цю тему з властями, але Данилко на концертному майданчику так і не з'явився, незважаючи на те, що п'ять років поспіль брав участь у "Новій хвилі".

"Зрозумійте, навіть у громадянську війну була заповідь – музикантів і повій не чіпати. Але, в суспільстві періодично відбуваються якісь зрушення", – повідали організатори.

Сам Андрій все розуміє, він телефонував Ігорю Крутому і поздоровляв його з днем народження, але в гості не напрошувався.

За Данилка заступився і Філіп Кіркоров. Співак заявив, що йому соромно за ігнорування Вєрки Сердючки в Росії, і що він має намір почати акцію на підтримку артиста.

"Це несправедливо по відношенню до Андрія. Він ніколи не піде на такий дешевий хід (зважаючи на текст пісні "Лаша тумбай" – прим. автора). Він людина з гумором, треба його читати між рядків, а не приймати все "в лоб". Але його друзі з ним, все, що треба, ми для нього зробимо. Коли з трансляції "Слов'янського базару" в Росії, де були найяскравішими виступами його і Ротару, вирізують весь виступ Данилка, це дуже непривабливо. Ми повернемося і почнемо акцію в його підтримку", – говорить Кіркоров.

Сам же Данилко категорично відхрещується від цієї фрази: "Я не розумію, звідки беруться всі ці розмови і кому треба розпалювати конфлікт. Я дуже люблю Росію, я починав співати в цій країні".

Сам Данилко не здається і впевнений, що правда все ж запанує, і він поверне любов російської аудиторії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: