Сергій Звєрєв мацав дівчат за груди

Король гламуру Сергій Звєрєв зізнався, що мацав 16-річних дівчат за груди.

На минулій церемонії "Мисс Русское радио-2009" було, м'яко кажучи, не нудно. Ведучими вечора стали "фабрикантка" Юлія Лисенко і стиліст Сергій Звєрєв. Останній, виявившись в компанії двадцяти довгоногих красунь – фіналісток конкурсу - здавалося, зовсім втратив голову.

В кінці вечора шоумен шокував присутню в залі публіку, зробивши ряд несподіваних зізнань. Конкурс краси почався з того, що дівчата з'явилися перед журі в шикарних шубах від відомого будинку моди, а потім переодягнулися в розкішні вечірні плаття.

Кульмінацією церемонії стало дефіле учасниць шоу в купальниках, після якого Сергій вирішив особисто поспілкуватися з конкурсантками. Дівчата, анітрохи не соромлячись, загравали з ведучим.

"Хочете, я зовсім роздягнуся?" – грайливо запитала в Звєрєва одна з них.
"Давай, у тебе такі очі", – мрійливо відповів Сергій, роздивляючись груди красуні.

"Я на Україні такі в шістнадцятирічних бачив, навіть торкнувся їх – думав тюнінг, виявилося справжні", - відповів Звєрєв.

Після настільки відвертої заяви глядачі в залі на мить принишкнули, а ведучий, як ні в чому не бувало, продовжив допитувати конкурсанток. З однією з них, до речі, він пізніше і покинув захід – про це по секрету повідали адміністратори концертного майданчика. Хто ж ця прекрасна незнайомка і чим закінчився вечір для новоспеченої парочки – загадка.

Читайте також:

Сергій Звєрєв написав книгу "Зірка в шоці"

Сергія Звєрєва обікрали в салоні краси

Сергій Звєрєв в шоці від "Пані України-2008"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: