Серіал "Клуб Playboy" із ґвалтівниками і збоченцями викликав скандал у США

Серіал "Клуб Playboy" із ґвалтівниками і збоченцями викликав скандал у США

Клуб Playboy

У серіалі показана атмосфера, що панувала нібито півстоліття тому в чиказькому клубі Playboy.

Цього тижня телеканал NBC розпочав показ нового серіалу "Клуб Playboy", який не тільки привернув увагу глядачів, а й вже викликав гучний скандал.

Вже в перших серіях глядачі побачили криваву сцену, в якій одна з героїнь - "зайчик Playboy" Морін (актриса Ембер Херд) - ударом гострого каблука вбиває ґвалтівника. В інших сценах показана атмосфера, що панувала нібито півстоліття тому в чиказькому клубі Playboy: спітнілі мафіозі, які грубо пристають до дівчат; красуні, пристрасно танцюючі з відвідувачами; пара, злягаються у ванній кімнаті клубу, і т.п.

Подібні сцени викликали обурення тих, хто керував клубами Playboy або працював у них. На сайті впливового журналу Vanity Fair була опублікована реакція Мерілін Міллер, яка в 60-70-х роках минулого століття працювала в клубах Playboy і Penthouse в Чикаго, Нью-Йорку і Лос-Анджелесі. Її слова були розтиражовані іншими виданнями.

Пенсіонерка заявила, що розчарована прем'єрою, яку так довго чекала. Вона, мабуть, розраховувала, що серіал нагадає їй роки її юності, але побачила, що творці серіалу вирішили зіграти на ницих почуттях аудиторії, не рахуючись з реальними подіями минулого.

У той же час, повертаючись до подій давно минулих днів, Мерілін Міллер визнає, що іноді відвідувачі клубів дозволяли собі зайвого, і тоді втручалися охоронці, які нагадували гостю про суворі правила закладу.

Колишні працівники імперії Х'ю Хефнера навіть подумують про звернення до суду з вимогою заборонити серіал. Сам Хью поки реагує спокійно, йому реклама, нехай навіть така, не заважає.

Читайте також:

Сексапільна ведуча "Дом-2" роздягнулася для Playboy

Екс-наречена Хефнера розповіла про секс із ним

Засновник імперії Playboy Х'ю Хефнер глухне від Віагри

Серіал "Клуб Playboy" викликав скандал у США

Серіал "Клуб Playboy" викликав скандал у США

Повʼязані теми:

Наступна публікація