"Шешори-2007" стартували

У селі Воробіївка Немирівського району Вінниччини сьогодні відкрився П’ятий міжнародний фестиваль етнічної музики та лендарту “Шешори 2007 - Подільскі”.

Фестиваль "Шешори-2006"
Фестиваль "Шешори" вже став традиційним улюбленим місцем поціновувачів як року, так і етнічної музики. (Фото: www.sheshory.org)

Як передає кореспондент УНІАН, упродовж дня з 10.00 на фестивалі відбувалися школи-майстерні, де всі охочі мали змогу навчитися старовинним мистецтвам – гончарству, ігровій скульптурі, вишивці, лозоплетінню. Кожен з відвідувачів міг послухали хасидські наспіви–молитви-нігуни та автентичний український спів.

Протягом дня гості фестивалю під керівництвом майстрів танцю навчались і танцювали ірландські та українські народні танці, традиційні єврейські весільні танці. Крім того, було зорганізовано екскурсії берегами Південного Бугу. 

Шешори на Вінничині
Шешори є не тільки музичним фестивалем, але й фестивалем лендарту. Крім того, тут навчають охочих старовинним мистецтвам.

Також відбулася презентація лендартової програми за участю художників та куратора програми Андрія Гуренка.

О 19.00 відбулося офіційне відкриття фестивалю за участі гуртів: “Тайко Драммерс” (Україна), “Очеретяний кіт” (Україна), “Троіца” (Білорусь), “Пакава Іть” (Россія), “Transkapela” (Польща).

На відкритті фестивалю зібралося більше 2 тисяч людей.

Фестиваль триватиме до 14 липня включно. Цього року в межах програми буде представлено гурти з шести іноземних країн: Швеції, Чехії, Польщі, Росії, Великої Британії та Білорусі. Зокрема, шведська ”Hedningarna”, чеські ”Сankisou”, білоруська „Троіца”, російські „Пакава Ить” і „”Va-Ta-Ga”.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: