Шешори на Вінничині

12-14 липня на Вінничині пройде V Міжнародний фестиваль етнічної музики і лендарту Шешори-2007.

12-14 липня в селі Воробіївка Немирівського району, Вінницької області пройде V Міжнародний фестиваль етнічної музики і лендарту Шешори-2007-Подільські.

Цього року в рамках програми будуть представлені іноземні гурти із шести країн: Швеції, Чехії, Польщі, Росії, Великобританії та Білорусі. Зокрема, шведська Hedningarna, чеські Сankisou, білоруська Троіца, російські Пакава Ить і Va-Ta-Ga.

За словами організаторів фестивалю, Україну будуть представляти гурти Перкалаба, Очеретяний кіт, ДахаБраха, Бурдон, Тайко Драммерс, Древо та інші.

Виступи колективів пройдуть на Народній, Великій сцені, а також на створеній Нічній сцені - майданчик для театральних, вогняних і барабанних перфоменсів. 

Шешори на Вінничині
Виступи колективів проходитимуть на трьох сценах. (Фото: sheshory.org)
Повідомляється, що лендартова програма готує несподіванки - художники працюють із зовсім новим лендом, крім того, до них приєднується польський художник Ярослав Козяра - автор одного із наймаштабніших європейських лендарт-проектів.

Будні Шешор будуть проходити у майстернях з танцями і співом різних народів та їхніх національних страв.

Організатори фестивалю також заявили, що цьогорічна фестивальна територія уздовж ріки Південний Буг буде дорівнює 28 шешорським стадіонам у Карпатах. Основним місцем розселення фестивальної публіки є наметове містечко.

Крім того, для прихильників екологічно чистого транспорту на Шешори організований велотур.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: