Шкільний бал Земфіри

Українська група Esthetic Education виступить на незвичайному шкільному балу, керувати яким буде Земфіра.

Esthetic Education (Фото: Сутки)
Esthetic Education (Фото: Сутки)
29 серпня в одному з московських клубів відбудеться "Шкільний вальс", у рамках якого виступлять уже згадані Земфіра, кияни Esthetic Education і пітерський блюз-Billy’s Band. Організатори кажуть, що "це дружній концерт, присвячений початку нового навчального року," - повідомляє видання Сутки.

За їх словами, напередодні першого вересня на сцену вийдуть "три абсолютно різнопланові колективи, яких на один вечір об'єднає бажання пригадати безтурботну шкільну юність і поділитися емоціями з оточуючими".

Усі подробиці "Шкільного вальсу" тримаються в таємниці, але глядачам обіцяють "безліч сюрпризів".

"Виступ кожної групи буде особливим, таким, що сильно відрізняється від того, що можна почути як на сольних концертах, так і фестивальних сетах, обов'язково прозвучать рідкісні пісні. А Земфіра представить камерну програму, яку готує спеціально для "Шкільного вальсу," - повідомили промоутери клубу.

Організатори заборонили заздалегідь фото- і відеозйомку на концерті. Земфіра повідомила на своєму сайті, що почала знімати відео на нову пісню "Мы разбиваемся", яке можна буде побачити вже на початку вересня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: