Шуфрича не пустили в палату до Тіни Кароль

Сьогодні Тіна Кароль повинна залишити київський пологовий будинок N5, де шість днів тому з'явився на світ її син Веніамін.

Щоправда, за словами деяких породіль, Тіна Кароль, залишила стіни пологового будинку ще в суботу. "Я знаю, що Тіна так само, як і я, народжувала у вівторок і чула, що вона вже виписалася", - повідала одна з них. Говорили, що молода мама, яку привітали багато відомих артистів та політиків, чудово почувається, тому їй немає жодного сенсу залишатися там до понеділка.

Ми зв'язалися з продюсером і чоловіком співачки - Євгеном Огиром, щоб уточнити: чи забрав він свою дружину і синочка додому - в заміський триповерховий маєток, який подарував їй на честь народження сина. "Ні, Тіна ще не виписалася, - відповів нам Євген. - Ми тільки збираємося. У нас все добре".

Нагадаємо, первісток з'явився на світ у вівторок, 18 листопада, о 14.40 за київським часом. Малюк, якого батьки охрестили Веніаміном, народився вагою 3 кг 540 г і зростом 53 см.

За словами Дмитра Говсєєва, заступника головлікаря пологового будинку N5 (у якому, окрім Тіни Кароль, народжували Ассія Ахат, Лілія Подкопаєва та інші знаменитості), вони ні для кого не роблять виключень і до всіх породіль ставляться однаково.
"Після першої розмови зі мною, всі пані незалежно від їхнього зіркового статусу стають звичайними жінками, тому чогось надприродного від нас не вимагають, - говорить Дмитро Олександрович. - Писали, що палата Кароль завалена квітами - це неправда, всі букети досі лежать в коридорі. Також нам не доводиться підсилювати охорону (її і так вистачає, навіть нардепа Нестора Шуфрича не пустили в пологовий будинок, тому свій букет для Кароль він передав через головлікаря).
   

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: