Син короля подав до суду на Майкла Джексона

Не таланить останнім часом королю попу.

Нещодавно на Майкла Джексона (Michael Jackson) подав до суду син короля Бахрейна, який кількома роками раніше поселив співака в своїй гостинній державі. Шейх Абдулла Бін Хамад Бін Іса Аль-Халіфа (Abdulla Bin Hamad Bin Isa Al-Khalifa) вважає, що Майкл заборгував йому майже 5 мільйонів фунтів стерлінгів, порушивши умови контракту.

Майкл Джексон
Архів
На Майкла Джексона подали до суду
За словами Аль-Халіфа, Джексон пообіцяв йому ще 2006-му року записати новий матеріал на спеціально побудованій для цього студії, а також написати автобіографію і поставити нове концертне шоу. Співак наполягає на тому, що ці домовленості не були строго задокументовані, а фінансова підтримка, надана йому шейхом, розцінювалася обома сторонами виключно як "подарунок".

"Королівська" справа слухається зараз в одному із лондонських судів. На жаль, через проблеми зі здоров'ям Джексон не може бути присутнім на засіданнях особисто і відповідає на запитання в режимі відео-конференції. Днями співак обіцяє презентувати в суді свою нову пісню, написану спеціально для шейха. Можливо, пізніше, відбудеться її офіційний реліз і це буде першою новою композицією поп-короля з 2003-го року, коли вийшов його сингл One More Chance.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: