Син Орбакайте хоче жити з батьком

11-річний Дені Байсаров: "Я не хочу їхати до Америки. Більше всього я хочу, щоб у нашій сім'ї був мир".

Син російської співачки Крістіни Орбакайте та її колишнього цивільного чоловіка, бізнесмена Руслана Байсарова, щасливий, що зараз живе з батьком.

Конфлікт навколо 11-річного Дені Байсарова виник через наміри його матері, Крістіни Орбакайте, і бабусі, Алли Пугачової, відвезти хлопчика навчатися до Америки. Батько Дені вважає, що йому потрібно залишитися в Росії. Після канікул, проведених з батьком в Чечні, Дені не повернувся до матері.

Байсаров подав позов до Грозненського суду, щоб йому надали право забрати сина. Перше засідання відбулося 7 вересня, в результаті суд постановив на час розгляду справи залишити дитину жити з батьком.

"Так, я знаю, що поки суд не скаже своє головне рішення, я залишаюся у тата. Я щасливий, що я з татом", - сказав Дені журналістам. У четвер він прийшов на прес-конференцію у Москві разом з батьком.

Хлопчик заявив, що в результаті хоче жити з батьком і, як він, стати бізнесменом. "Школа тут у мене. Звичайно, я бачитимуся з мамою і Нікітою (старшим братом), але постійне місце проживання - з татом", - сказав Дені.

Він пояснив, що хоче залишитися з батьком тому, що не хоче їхати до Америки. "Я сам до Америки не хочу, я хочу залишитися тут, з татом. У мене тут брати, сестри - весь час хтось є. Я мамі говорив, що не хочу до Америки, але вона весь час намагається мені щось сказати хороше про Америку", - пояснив Дені.

Крістіна Орбакайте з сином. Фото orbakaite.ru
Крістіна Орбакайте з сином Дені Байсаровим
Дені також розповів, що з мамою останній раз спілкувався на вихідних. "Мені ніхто не перешкоджає - я можу дзвонити мамі тоді, коли захочу", - зазначив хлопчик.

Раніше Орбакайте, яка подала позов до Тверського суду Москви, щоб вирішити питання проживання дитини та виплати аліментів, заявила, що Байсаров не дає їй зустрітися з сином і навіть поговорити з ним по телефону.

На прес-конференції Руслан Байсаров в черговий раз пообіцяв, що складнощів спілкування з дитиною у Орбакайте не виникне. Проте в середу артистка заявила, що її не пустили до школи, де навчається Дені.

"Я з нею бачитимуся. Не можна обрати когось одного з батьків", - сказав Дені.

На питання журналістів, що б він найбільше хотів отримати на день народження (у травні) Дені сказав: "Більше всього я хочу, щоб в нашій сім'ї був мир".

Читайте також:

Орбакайте не пустили до школи побачити сина

Ціна скандалу через сина Орбакайте - 50 мільйонів доларів

Орбакайте готова звернутися до ОБСЄ і ООН, щоб повернути сина з Чечні

У Крістіни Орбакайте хочуть відібрати сина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: