Сини Брітні Спірс матюкаються

Брітні Спірс, яка відзначає своє успішне повернення на сцену, за останні місяці дала кілька інтерв'ю ряду американських видань.

Сьогодні в інтернеті з'явилася обкладинка нового, грудневого випуску легендарного музичного журналу Rolling Stone, який вийде 11 грудня цього року. На фото, яке прикрашає обкладинку, Спірс з'явилась у відмінній формі, демонструючи свою фігуру і новий образ.

Окрім інтерв'ю із співачкою, з журналом погодився поспілкуватися і її менеджер Ларрі Рудольф, який назвав її новий студійний альбом Circus "роботою, яка підтвердить її легендарний статус".  

В связи с долгами отключили воду
siteUA.org
Брітні вважає, що її колишній чоловік вчить синів лаятись
Сама Брітні розповість читачам не лише про свою нову пластинку, яка вийде в світ на її 27-ий День народження, 2 грудня, але й про особисте життя і критику, з якою вона стикається.

"Я відчуваю себе старою дівою, - говорить співачка. - Чесне слово. Я лягаю спати десь о 21-й годині. Я нікуди не ходжу і не знаю, що таке тусовки".  

Окрім цього, Брітні скористалася можливістю публічно образити свого колишнього чоловіка Кевіна Федерляйна і заявила, що він негативно впливає на її синів.  
"Кожного разу, коли мої сини приходять до мене в гості, я розумію, наскільки вони особливі для мене, - зізнається зірка. - Вони почали вживати такі слова, як "тупий", а Престон часто говорить якісь лайки. Він чує ці слова не від мене і не від моєї команди. Напевно, цим словам його вчить його татко. Інколи я теж говорю fuck, але ніколи не роблю цього при своїх дітях".    

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: