Скандал на "Новій хвилі": Джамала зробила організаторам "давайдопобачення"

Дата публікації
Перегляди
9460
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Скандал на "Новій хвилі": Джамала зробила організаторам "давайдопобачення"

Джамала розкритикувала організаторів "Нової хвилі" / Фото: jamalamusic.com

Українську співачку підставили організатори "Нової хвилі", не давши заспівати з Валерієм Меладзе.

Джамала була недопущена організаторами "Нової хвилі" в Юрмалі до спільного виконання пісні з Валерієм Меладзе. Про це співачка дізналась лише в аеропорту перед вильотом до Юрмали.

За словами Джамали, організатори фестивалю запропонували їй заспівати одну власну пісню і пісню Костянтина Меладзе "Океан и три реки", проте спочатку з програми з незрозумілих причин зникла сольна пісня, а чим ближче до ефіру, тим менше залишалося моєї участі в пісні Меладзе.

"Я сиджу в аеропорту зі своїм звукорежисером і продюсером, ми повинні вилітати в Юрмалу. І тут, за півгодини до рейсу я отримую смс!!! що летіти мені не потрібно!!", - написала Джамала у своєму Facebook.

За її словами, такий казус трапляється не в перше. Раніше організатори "Нової хвилі" її лише за день до виступу попередили, що в її послуг не потребують

"Я вдячна людина. Я завжди буду пам'ятати, що цей конкурс дав мені величезні можливості. Але зараз мені просто цікаво, ким себе вважають ці люди? Богами? Чому вони думають, що можуть так легко розпоряджатися моїм часом і часом людей, з якими я працюю? Ніхто не спромігся навіть вибачитися і озвучити причину, чому скасували мій виступ?!! Противно. Вони мені огидні! Бажаю Костянтину Меладзе хорошого концерту. А "Новій хвилі" та її організаторам я говорю вже розкручену фразу: "Давай, до побачення!", - підсумувала співачка.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9460
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація