Скандал: ВВ без конкурсу може представити Україну на "Євробаченні"

На одному із телеканалів Олег Скрипка розповів, що може саме ВВ представить Україну на "Євробаченні" в Москві.

Навколо національного відбору на пісенний конкурс "Євробачення" знову може вибухнути скандал у зв'язку з інтерв'ю лідера групи ВВ Олега Скрипки. Він підтвердив, що знову веде переговори з Національною телерадіокомпанією (НТКУ), щоб поїхати на пісенний конкурс.

При цьому Скрипка пояснив, що не брав участі у попередніх відборах, тому що був зайнятий іншими справами: наприклад, проводив за кордоном свої "Вечорниці".

Примітно, що ще до оголошення півфіналістів прес-служба музиканта заявила, що він участі не братиме, і взагалі не знає, як його заявка потрапила на відбір.

У понеділок лідер ВВ з приводу своєї поїздки до Москви сказав: "Відповідь на це запитання я поки дати не можу".

При цьому, тележурналістам він пообіцяв дати інтерв'ю з цього приводу "десь через тиждень, коли все закінчиться".

Тим часом у прес-службі НТКУ заявили: "Наше керівництво не може це прокоментувати, тому що ми вперше чуємо про переговори нашої сторони зі Скрипкою".

Зазначимо, що у 2005 році після отримання популярності під час Помаранчевої революції група "Гринджоли" в обхід внутрішнього відбору обійшла Ані Лорак і виборола право представляти Україну на ювілейному 50-му пісенному конкурсі в Києві. Після перемоги Руслани на "Євробаченні-2004" Україна посіла 20-е місце з 24 можливих у фіналі.

Станом на сьогодні вже оприлюднено список із 15 фіналістів, які поборються за право представляти Україну на міжнародному конкурсі в національному фіналі. Втім, до кінця не зрозуміло, чи є остаточним список цих імен. Оскільки національний відбір вже потрапив у круговерть подій і скандалів, пов'язаних із протегуванням конкурсантів продюсерами, які входять до складу журі.

Читайте також:

Хоча Скрипка і хоче, але ВВ на "Євробачення" може не поїде

Скрипка та Лобода штурмуватимуть "Євробачення-2009"

В Україні скандал навколо "Євробачення-2009"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: