Соліста "4 Королів" вигнали з гурту

У групі "4 Королі" стався скандальний відхід її "золотого" голосу, вокаліста Сергія Семенова, який був звільнений за недотримання умов контракту.

4 короля
Сергій Семенов (другий зліва) покинув гурт, бо не дотримувався контракту
Сергій Семенов покинув гурт "4 Королі" через те, що не дотримувався умов контракту. З нещодавніх пір його місце зайняв фіналіст російського проекту "Народний артист-2" Євген Анішко.

Сергій Семенов (у творчих кругах відомий як Снейкі) стояв у самих витоків бойз-бенду. Він входив ще в перший склад 1998-го року, але, як говориться, "ніщо не вічне".

Останнім часом співак поводився імпульсивно, часто пропускав репетиції і зловживав алкоголем. Продюсери, не дивлячись на всю повагу до "старожила" колективу, були вимушені піти на радикальні заходи і знайшли йому заміну.

Новим вокалістом групи "4 Королі" став Євген Анішко, який в 2002-му році вже пробував свої сили в колективі. Співак пропрацював там всього рік, після чого відправився на пошуки "світлого майбутнього", переїхавши до Москви. Далі були проект "Народний артист" скандальний дует і неоднозначні стосунки з Лаймою Вайкуле, і, нарешті, повернення до рідного Києва. У Росії Анішко придбав славу плейбоя, довкола якого ходила маса чуток, зокрема про протекцію пані Вайкуле, яка довгий час з'являлася в його компанії, не приховуючи насолоди від присутності поряд молодого блондина.

Читайте також:

Микола Басков та "4 Королі" у Києві влаштували "битву титанів"

Федір Бондарчук вступив в Єдину Росію

Наймодніша дівчинка Сурі Круз святкує день народження
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: