Солісту "Дискотеки Аварії" погрожують розправою

Олексій Сєров почав отримувати дзвінки з погрозами після того, як відкрив свій бізнес.

Одному з солістів групи "Дискотека Аварія" Олексію Сєрову погрожують невідомі.

Впродовж тижня погрози регулярно надходили телефоном. У них в ультимативній формі Олексію рекомендували закрити свій бізнес в Москві. На початку року на Кутузовському проспекті Сєров з партнерами відкрив хімчистку з нехитрою назвою "Хімчистка №1". Бізнес став розвиватися і набирати обертів, було куплено сучасне дороге устаткування, найнятий штат висококласних фахівців і технологів, встановлені конкурентоспроможні ціни і введена система знижок.

Але через місяць після відкриття, 4-го лютого, Олексій отримав перше телефонне попередження від невідомого громадянина про те, що йому слід закрити свій бізнес. Співаку встановили термін - 48 годин. Після закінчення цього часу почали надходити подальші дзвінки з відкритими погрозами та описом розправи.

Як вважає Олексій, ці дзвінки пов'язані з тим, що комусь дуже не сподобалося, що його підприємство "вирішило надавати послуги у цих самих людей буквально під носом на якіснішому і доступнішому для споживача рівні". Співак звернувся до служби безпеки компанії, з якою співпрацює група, а також написав офіційну заяву до міліції. На даний момент проводиться оперативна перевірка. "Телефонні бандити" доки не знайдені, але їм загрожує звинувачення по відповідній статті Кримінального Кодексу РФ в разі, якщо буде заведено справу.

Сєров самостійно прийняв деякі заходи власної безпеки. Артист найняв професійного охоронця, який знаходиться з ним постійно під час пересування містом. Відомо, що це жінка спортивної статури, співробітник приватного охоронного підприємства, професіонал високого рівня, що спеціалізується на персональній охороні приватних осіб.

Читайте також:
Матері 8 близнюків та її піарникам погрожують вбивством
Кіркоров та Звєрєв мало не загинули під час шторму
У Лондоні пограбували будинок Емі Уайнхаус

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: