Спадкоємець британського престолу опинився у центрі скандалу

Спадкоємецу британського престолу принцу Чарльзу преса приписує расистські погляди. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

В пресу потрапила інформація про расистські вислови Чарльза на адресу свого давнього приятеля і партнера по грі в поло - Коліна Дхиллона. Як пише "Таймс", принц Уельський називає вихідця з Індії дослівно "закопченим" - у англійському жаргоні це слово має дуже грубий відтінок.

Втім, сам Дхиллон поспішив захистити кривдника, заявивши, що подібне прізвисько за ним закріпилося давно. Так називати себе він дозволяє не лише спадкоємцеві престолу, але і багатьом іншим.

Нагадаємо, що це не перший подімний випадок в британській королівській сім'ї. Адже ще не встиг затихнути інший расистський скандал, в якому був замішаний син Чарльза - Гарі. Нагадаю, він назвав свого товариша по службі, вихідця з Пакистану, образливим словом "пакі".

Принц Гарі вже не раз був замішаний в скандалах. У квітні минулого року військове начальство висловило йому догану за неприпустиму для військового поведінку, зайву любов до алкоголю і нічних клубів.

Довгий час у світових ЗМІ обговорювався епізод, коли у 2005 році принц з'явився на костюмовану вечірку у військовій формі з нацистською символікою.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: