Спеціальна реєстрація на концерт Led Zeppelin

Фани Led Zeppelin, які купили квитки групи на концерт возз'єднаної групи на інтернет-аукціонах, не зможуть відвідати захід.

Роберт Плант
Роберт Плант. (Фото: music.biker.ru)
Всі охочі відвідати виступ в Лондоні 10 грудня цього року (спочатку запланований на 26 листопада) повинні були зареєструватися на спеціальному сайті, повідомляє The Daily Telegraph.

За повідомленням організаторів концерту, на момент завершення реєстрації на кожну з 20 тисяч квитків претендувало по 50 осіб. Потім людей, квитків, які стали володарями, визначили за допомогою жеребкування. У одні руки видавалися не більше двох квитків, офіційна вартість яких складала 125 фунтів.

Низка володарів квитків вирішили виставити їх на інтернет-аукціони. За інформацією The Daily Telegraph, вартість двох квитків на eBay досягала півтори тисячі фунтів. Один з продавців пропонував два запрошення за 4000 фунтів і пообіцяв провести покупців у VIP-зону.

Проте на концерт Led Zeppelin зможуть потрапити тільки ті покупці, які володіють спеціальним кодом, отриманим при жеребкуванні, документом, підтверджуючим їхню особу, і пластиковою картою, за допомогою якої була проведена оплата.

"Ми попереджаємо всіх: якщо ви вирішите ризикнути і купити квиток на неофіційному сайті, є вірогідність, що на концерт ви не потрапите", - заявив представник групи.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: