Spice Girls повертаються!

Учасницям гурту хочуть заборонити вагітніти та сваритися між собою. Як мінімум, до наступного року.

Ідейний натхненник майбутнього возз'єднання гурту Spice Girls, продюсер Саймон Фуллер, вирішив підстрахуватися та заборонив учасницям знаменитої п'ятірки вагітніти.

Як повідомляє The Sun, Фуллер склав для Вікторії Бекхем, Емми Бантон, Джері Холлівел, Мелані Бі та Мелані Чисхольм список правил, яким вони мають слідувати. Зокрема, учасницям гурту наполегливо рекомендується не сваритися між собою, оскільки це може поставити під загрозу їхнє тріумфальне повернення. Окремо позначений пункт, що категорично забороняє вагітніти.

Мабуть, Вікторія Бекхем дарма садила свого чоловіка Девіда на спеціальну дієту для того, щоби після трьох синів він нарешті подарував їй доньку. З новою дитиною тепер доведеться почекати як мінімум до наступного року.

Spice Girls
Spice Girls. (Фото: factnews.ru)
 

На Ему Бантон заборона поки не розповсюджується, оскільки вона вже вагітна своєю першою дитиною від співака Джейда Джонса. Малюк має з'явитися на світ цього літа.

Що стосується решти учасниць групи, то у Джері Холлівел, як відомо, є однорічна донька, в Мелані Браун двоє дітей, зокрема двомісячна донька, ймовірно, від актора Едді Мерфі.

Єдина, від кого можна чекати несподіванок, це Мелані Чисхольм, яка поки не має дітей.

Зараз продюсер Фуллер щосили працює над організацією повернення легендарної групи, ведучи переговори по всьому світу. 

"Я зроблю це для всіх вас. Ви не представляєте, якими чудовими ви були і дотепер являетесь", - заявив він дівчатам.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: