Spice Girls: у світове турне з психотерапевтом

Організатори концертного туру групи Spice Girls, що недавно возз'єдналася, призначили дівчатам у супровід психотерапевта.

Spice Girls: у світове турне з психотерапевтом
Spice Girls зібралися у світове турне.
Організатори концертного туру групи Spice Girls, що недавно возз'єдналася, ухвалили рішення призначити в супровід виконавцям психотерапевта. 

На думку керівництва лейбла Virgin, розбіжність між співачками, а також їх різний погляд на возз'єднання, можуть стати причиною розладу, і у результаті хтось з солістів побажає покинути групу. Психотерапевт, який супроводжуватиме Spice Girls в концертному турне, зіграє, на думку босів Virgin, роль медіатора, "якщо відбудеться найгірше".

"У організацію даного турне вкладені великі засоби і керівництво Virgin чекає не меншої віддачі, тому вони хочуть підстрахуватися", - заявив в інтерв'ю Daily Star Sunday джерело з оточення дівочого колективу. За словами джерела, психотерапевт буде доступний для солістів Spice Girls цілодобово і завжди буде готовий прийти на допомогу в будь-якій конфліктній ситуації, щоб згладити її. 

"Це буде справжньою катастрофою, якщо хтось з дівчат під час туру вирішить покинути групу", - заявили з оточення групи.

Чутки про возз'єднання групи Spice Girls, яка припинила своє існування в 2001 році, з'явилися ще в середині 2006 року. Спочатку за возз'єднання виступили всі учасниці Spice Girls, проте пізніше Мелані Сі заявила, що не бажає знов виступати у складі колективу. Далі відбулася низка переговорів, в ході яких Мелані Сі змінила своє рішення. Пізніше все та ж Мелані Сі відзначила, що "возз'єднання відбудеться на дуже короткий проміжок часу, як остаточне прощання". 

На початку цього місяця група Spice Girls, однією з учасниць якої є дружина футболіста Девіда Бекхема, Вікторія, офіційно оголосила про возз'єднання і анонсувала світовий концертний тур на своєму офіційному сайті. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: