Суд виніс вирок німецькій співачці, яка свідомо заразила чоловіка ВІЛ

До двох років позбавлення волі умовно засудили учасницю гурту No Angels Надю Бенаїсс, яка вступила в незахищений статевий зв'язок з чоловіками, і не казала, що є носієм ВІЛ.

Суд засудив німецьку співачку, екс-солістку групи No Angels Надю Бенаісс до двох років позбавлення волі умовно за поширення ВІЛ.

Засудили співачку за статтею Небезпечне посягання на здоров'я трьох осіб за обтяжливих обставин. Максимальне покарання, яке могло загрожувати їй за даною статтею, - 10 років в'язниці.

Раніше повідомлялося про те, що 28-річна Надя визнала свою провину і висловила каяття з цього приводу.

Співачку заарештували 11 квітня 2009 перед початком її сольного виступу на дискотеці у Франкфурті-на-Майні (федеральна земля Гессен). Прокуратура Дармштадта (столиця Гессена) звинуватила співачку в тому, що в 2004 році вона мала "незахищені статеві контакти як мінімум із трьома партнерами", не попередивши їх, що у неї ВІЛ. Одного з екс-партнерів 28-річна жінка заразила вірусом ВІЛ.

У 2008 році один із колишніх партнерів співачки подав на неї до суду. У ході розслідування з'ясувалося, що співачка з 1999 року знала про позитивну реакції свого організму на вірус імунодефіциту.

Надя Бенаїссаздобула популярність у 2000 році, коли після німецького аналога Фабрики зірок разом із чотирма іншими переможцями телеконкурсу Popstars почала виступати у складі групи No Angels.

Група стала популярною одразу ж після випуску свого першого хіта Daylight In Your Eyes. Дебютний альбом No Angels - Elle'ments - вийшов у 2001 році і виборов статус платинового.

Читайте також:

Учасниця No Angels навмисно заражала партнерів СНІДом

Славу з "НеАнгелів" побив чоловік

Слава з "НеАнгелів" відпочила в Монако

Повʼязані теми:

Наступна публікація