Суд заборонив Лободі виступати під своїм ім'ям

У співачки Світлани Лободи, яка нещодавно відсвяткувала 27-річчя, хочуть відібрати ім'я.

День народження Світлани Лободи
Суд заборонив Лободі виступати під своїм ім'ям
Деснянський районний суд Києва заборонив українській співачці Світлані Лободі використати торговельний знак для товарів і послуг Svetlana Loboda, повідомила компанія S & A music group, що судиться зі співачкою.

"Співачка Світлана Лобода, в даний час, не має права використовувати торговельний знак для товарів і послуг Svetlana Loboda, ні при виробництві одягу, ні для надання послуг в концертній діяльності, розважальній сфері, електронних і друкованих ЗМІ, телерадіопрограмах", - сказав Олександр Ширков, директор компанії S & A music group.

У S & A music group нагадують, що Лобода бере участь у всеукраїнському турі на підтримку однієї з політичних партій України. Однак тепер вона не має права використовувати бренд Svetlana Loboda.

Нагадаємо, що колишній бізнес-партнер Лободи Олександр Ширков, з яким співачка заснувала компанію S & A music group, подав до суду на неї. Він стверджує, що співачка "незаконно" позбавила компанію S & A music goup прав на торговельну марку Світлана Лобода.

Позивач скаржиться на борги, які у нього залишилися після участі Лободи у Євробаченні-2009. За його словами, заради виступу співачки в конкурсі, Ширкову довелося закласти власну нерухомість.

Сама ж Світлана Лобода щодо цієї ситуації каже так:

"Я єдина засновниця компанії "Loboda music". Мені належать всі права на пісні, кліпи, на ім’я, музику і тд, і ніхто не зможе у мене це відібрати".

Читайте також:

Мама подарувала Лободі на день народження нові груди

Лобода на червоній доріжці у Венеції познайомилась із Клуні

Лобода у Будапешті відривалась під Prodigy

ВідеоСуд заборонив Лободі виступати під своїм ім'ям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: