Суд зобов'язав Ксенію Собчак сплатити 20 тисяч дружині олігарха

Світська левиця Ксенія Собчак мусить сплатити Ользі Родіоновій, яку вона словесно образила, компенсацію у розмірі 20 тисяч рублів.

Конфлікт між дружиною бізнесмена Ольгою Родіоновою і відомою телеведучою Ксенією Собчак виник у червні минулого року. Під час нагородження преміями "Срібна калоша" Ксенія вручила Ользі статуетку в номінації "Голі та смішні" з натяком: мовляв, нагорода дісталася їй за саме дурне роздягання на публіці (так організатори премії оцінили книгу "The Book of Olga", в якій представлені серії відвертих фотографій Родіонової, зроблені відомим європейським фотографом Беттіно Раймсом).

Ольга за призом не прийшла, свою номінацію порахувала образою. Ксенія Собчак мала з цього приводу свою думку, яку кілька разів необережно озвучила публічно. Позов про компенсацію моральної шкоди ліг на стіл судді ще у серпні минулого року. Шість місяців знадобилося, щоб ця ситуація знайшла своє завершення. Можна припустити, що в історії Свалявського суду Москви це було саме найнезручніше засідання.

The book of Olga
Суд зобов'язав Ксенію Собчак сплатити 20 тисяч Ользі Родіоновій
Тому що всі претензії були за підсумком однієї фрази Ксенії на адресу Ольги: "обос... ли - обтекай!". Протягом усіх судових слухань адвокати обох сторін за службовим обов'язком змушені були не один десяток разів вимовляти цю фразу вголос.

На перших порах, здавалося, це страшенно бентежить присутніх (самі Ксенія та Ольга до суду особисто не приїхали, надіславши своїх представників). А потім замість спірної фрази учасники процесу, включаючи суддю, раптом стали говорити пароль - "це слово". І процес пішов набагато продуктивніше.

Здавалося б, ну, посварилися дівчата. З ким не буває. Але суд є суд. І навіть ця "народна" фраза тут розбиралася "по поличках". Останнє слухання, яке відбулося 19 грудня тривало близько п'яти годин.

Суд зобов'язав Ксенію Анатоліївну компенсувати моральну шкоду, заподіяну Ользі Родіоновій. Правда, не в розмірі мільйона рублів, як вона хотіла спочатку, а трохи менше - в розмірі двадцяти тисяч. 

Читайте також:

Дружина олігарха вимагає від Собчак мільйон рублів

Олігарх Родіонов влаштував дружині секс-фотосесію

Дружина олігарха подала до суду на Ксенію Собчак

ВідеоСкандал Червоненка і Заворотнюк

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: