Світлана Лобода погладшала на 98 кг

Співачка Світлана Лобода стала жертвою ожиріння. У новому кліпі вона поправилась на 98 кг через депресію.

Українська співачка Світлана Лобода стала жертвою ожиріння. Родичі та близькі не впізнають її. За останні кілька місяців Лобода поправилась на 98 кг. Українські ЗМІ повідомляють, що учасниця "Євробачення-2009" Світлана Лобода після повернення з конкурсу закрилася у своїй київській квартирі і припинила будь-які стосунки зі своїми близькими і співробітниками. Родичі співачки стверджують, що події останніх місяців пов'язані з "Євробаченням", розривом з колишнім менеджментом і відсутністю особистого життя призвели до глибокого стресу і як наслідок - до повної ізоляції від зовнішнього світу.

Лобода за 5 місяців ув'язнення в своїй квартирі набрала десятки кілограмів і перетворилася на товстуху.

Все це сюжет нового кліпу Світлани Лободи на пісню "Жить легко". Зйомки відеокліпу тривали більше двох діб. Одне тільки перевтілення Світлани на товстуху зайняло близько 6 годин. Цікаво, що над гримом артистки працювала команда фахівців з Росії, творців образів у фільмі "Цар".

Ідея кліпу, режисером якого став Алан Бадоєв, показати, що кожна людина, якщо сильно захоче, здатна змінити себе і оточуючих на краще.

Читайте також:

Лобода на червоній доріжці у Венеції познайомилась із Клуні

Лобода у Будапешті відривалась під Prodigy

Світлана Лобода не гастролює через серйозну травму

ВідеоЛобода хоче представляти Україну знову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: