Таврійські Ігри провалилися

Із 80 тисяч квитків, які організатори планували продати, було куплено всього (!) 3,5 тисячі.

Таврійські ігри провалилися
29-30 червня фестиваль "Таврійські ігри XVI" вперше проходив не в Каховці, а у столиці. Не дивлячись на якісну рекламну кампанію і гарну погоду, артисти виступали перед порожніми стільцями Олімпійського стадіону. Із 80 тисяч квитків, які організатори планували продати, було куплено всього (!) 3,5 тисячі.

За словами гостей Фестивалю, перед концертом біля кас можна було придбати квитки "з рук" по 15 гривень, але, не зважаючи на низьку ціну, черг не було. Серед технічного забезпечення інтерес глядачів привернули кілька екранів, а також сцена вражаючих розмірів. Проте, як розповідали самі глядачі, звук навіть близько не виправдовував їхніх сподівань. Навіть при тому, що багато артистів виступали під фонограму, люди, що сиділи вище на трибунах, теж скаржилися на якість звуку. 

Києву – європейський фестиваль!

Таврійські Ігри провалилися
Головну музичну подію літа в Україні було призначено на 29 та 30 червня, а її місцем було обрано Київ, НСК «Олімпійський». У ці дні тут проходив XVI Міжнародний фестиваль «Таврійські Ігри», акція, на яку цілий рік чекають тисячі прихильників музики та живого звуку. Але цього року вони не мали їхати до Каховки, «Таврійські Ігри» призначили зустріч у Києві на НСК «Олімпійський»! З чим пов`язаний такий крок з боку організаторів фестивалю?

Київ приймав «Євробачення», через 5 років тут відбудеться фінал чемпіонату Європи з футболу. Столиця України цілком претендує на статус культурного центру Європи. Але чи може сьогодні Київ похвалитися хоча б одним музичним фестивалем європейського рівня? Саме «Таврійські Ігри» планують зайняти цю нішу.

Таврійські Ігри провалилися
“У нас є прагнення проводити в Києві музичний фестиваль європейського рівня, — говорить почесний президент “Таврійських Ігор” Микола Баграєв”. — У бренда “Таврійські Ігри” для цього є все: імідж, досвід, команда професіоналів, ідеї та бажання. Так склалося, що Київ до сьогодні не має власного брендового музичного фестивалю, хоча наша столиця має і досвід, і можливості для організації великих міжнародних форумів. Тому я вважаю, місто, яке є столицею великої європейської держави, повинно мати свій музичний фестиваль, який працюватиме на позитивний імідж України.

А що ж Каховка?

Невже батьківщина «Таврійських Ігор» залишиться без свята? “Як би ми не любили Каховку, але батьківщина «Таврійських Ігор» не може сьогодні запропонувати артистам гідні побутові умови. Через це фестиваль втрачає в «іменах» і ставить під ризик свій міжнародний статус. До того ж, нереально зафрахтувати пароплави на літній період. А як показав досвід, погодні умови квітня-травня не є сприятливими для проведення великого музичного фестивалю просто неба та з живим звуком. А в Каховці на день міста обов’язково буде влаштоване велике свято зі знаком якості від «Таврійських Ігор»”, - з прес-релізу фестивалю.

З програми фестивалю:

Таврійські Ігри провалилися
Фестиваль стартував о 16 годині й тривав до 22.30. У ньому взяли участь понад 30 музичних колективів. Серед них - популярні українські артисти: Вєрка Сердючка, Олександр Пономарьов, Ані Лорак, Наталя Могилевська, Ірина Білик, Тіна Кароль, «Алібі», «Авіатор», «Друга Ріка», «Мед Хедз XL», лейбл «Імперія» (ХS, Потап, Настя Каменських), Марта, ТНМК, Гайтана, Гудімов, «Бумбокс», Віталій Козловський, С.К.А.Й., «Джанго», Міка Ньютон, Світлана Лобода, «НеАнгели», М’ята, Angel, Семіраміда, а також закордонні гості: K-Maro, Валерій Меладзе, «Дискотека Аварія», Діма Білан.

Про соціальну спрямованість фестивалю:

Частина коштів, що мали бути виручені від продажу квитків, планували використати для розвитку творчості лауреатів фестивалю «Чорноморські Ігри». Спільно з музичним телеканалом М1 для переможця дитячого фестивалю було заплановано відзняти відеокліп.

16 років – вік перемін...

«Для людини 16 років – вік, у якому характерним є бажання щось змінити, - коментує Микола Баграєв. - Юнаки залишають батьківські домівки, щоб здобути освіту, підкорити велике місто, просто побачити світ і показати себе в ньому. В одних випадках, вони згодом повертаються додому. В інших – назавжди залишаються на новому місці. Як вчинять «Таврійські Ігри» - покаже час. Головне, що це живий організм, якому притаманне все те, що переживає кожен з нас».

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: