"The Beatles" зібралися в Лас-Вегасі

"The Beatles", а точніше, Пол Маккартні і Рінго Старр, а також вдови Джона Леннона Йоко і Джорджа Гаррісона Олівія зустрілися в Лас-Вегасі.

"The Beatles" зустрілися в Лас-Вегасі
(Фото: latimes.com)
"The Beatles", а точніше, ті, хто уцілів - Пол Маккартні і Рінго Старр, а також вдови Джона Леннона Йоко і Джорджа Гаррісона Олівія провели символічну зустріч в Лас-Вегасі.

Приводом для спільного виходу на публіку стали перші роковини постановки "Спектаклю Любові" ("Love Show") в Лас-Вегасі з використанням найвідоміших пісень "The Beatles".

Музиканти з'явилися на сцені в чорних піджаках "ліверпульських хлопчиків" і спортивних кросівках. "Ми діти Ліверпуля і з роками стає все більш дивовижним феномен нашої популярності", - сказав Маккартні. Немолоді прихильнькь культової групи всіх часів і народів були спантеличені демонстративними дружніми обіймами Маккартні і Йоко Оно, неприязнь яких стала головним приводом розпаду групи на початку 80-х. 

"Тепер я точно знаю, що Джон був би задоволений нами", - заявила вдова Леннона перед портретом чоловіка. 

"The Beatles" як і раніше очолює список найпопулярніших у Великобританії музичних груп. Так, останній диск "1", в якому зібрані хіти різних років, встановив рекорд року за об'ємом продажів. За твердженням ЗМІ, в світі кожні шість секунд продається як мінімум один екземпляр диска групи "The Beatles".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: