The Killers подали до суду на свого менеджера

Учасники американської групи The Killers подали до суду на свого колишнього менеджера Бредена Мерріка.

Згідно з позовом The Killers, Меррік порушив контрактні зобов'язання, недобросовісно виконав завдання, які стояли перед ним як перед довіреною особою групи, а також незаконно привласнив собі частину доходів колективу.

Крім того, музиканти вказують на те, що колишній менеджер не повідомив їх про свій додатковий заробіток: The Killers з'ясували, що Меррік обіймав посаду консультанта в звукозаписній компанії Island Def Jam, з якою співпрацює колектив.

Сума, яку The Killers має намір відсудити у Мерріка, не вказується. Проте в заяві групи говориться про те, що менеджер, який займався справами колективу до 2006 року, завдав групі збитку в кілька мільйонів доларів.

Відзначимо, що звернення The Killers до суду послідувало у відповідь на 16-мільйонний позов, поданий Мерріком ще в 2006 році. Колишній менеджер групи з Лас-Вегаса заявив, що музиканти розірвали з ним контракт, який діяв без юридичного обгрунтування, а також позбавили його відсотків, які належали йому від доходів групи.

Гурт The Killers спробували анулював контракт з Мерріком, звернувшись в каліфорнійську трудову комісію, посадові особи якої постановили, що менеджер The Killers кілька разів порушував закон штату і не мав права займати свою посаду.

Читайте також:

The Killers заспівають з Елтоном Джоном

The Killers відіграли концерт у Лондоні

The Killers вдруге стануть гедлайнерами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: