Тіматі в аеропорту побився з фанатом

Повертаючись з Ростова в Москву, в аеропорту, Тіматі влаштував бійку з п'яним фанатом.

Бійка Тіматі з фанатом трапилась перед будівлею ростовського аеровокзала.

"Тіматі під'їхав до аеропорту на яскраво-жовтому "Ламборджині Діабло". І не встиг він вийти з машини, як до репера кинувся шанувальник, - розповів один із співробітників аеровокзалу. - Парубок був явно випивший і намагався обійняти Тіматі, щоб зробити фото на пам'ять. Це співакові не сподобалося. Спочатку він просто відштовхнув від себе фаната, а коли той поліз обійматися знов, вдарив в щелепу. Шанувальник впав на землю. Видно було, що він хотів помститися співакові, вдаривши його, але вчасно втрутилась охорона репера і міліціонери - вони розборонили забіяк".

Для з'ясування обставин події Тіматі і його фаната запросили у відділення міліції, але там зірка і його жертва відмовилися від яких-небудь претензій один до одного. Через це бійка навіть не потрапила в книгу міліційного чергування.

П'яний парубок спробував вибачитися перед Тіматі, але той порадив більше ніколи не потрапляти йому на очі, особливо в такому стані.
"Мені неприємно, що така історія трапилась саме в Ростові, - сказав організатор гастролей і друг репера, директор нічного клубу "Золото" Еміль Золотов. - Тіматі був засмучений цим випадком, адже до поїздки в аеропорт він повторював, що задоволений тим, як ростовчани приймали його. Мені довелося вибачитися перед Тіматі через того товариша, так що, сподіваюся, він все зрозуміє".

Читайте також:

Друг Тіматі DJ Dlee загинув в автокатастофі

Тіматі нарядили дворянином в білій перуці

Тіматі розважився із оголеними однокласницями

Тіматі одружиться з колишньою дівчиною Влада Топалова
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: