Торонто стало Спайс-містом

Возз’єднані Spice Girls визначилися з місцем проведення свого спеціального "концерту на замовлення".

Торонто стало Спайс-містом
(Фото: dailymail.co.uk)
Возз’єднані "Spice Girls" визначилися з місцем проведення свого спеціального "концерту на замовлення". Високого звання Спайс-міста (Spice City) удостоїлося Торонто. Саме це канадське місто набрало найбільшу кількість балів за підсумками проведеного на сайті групи голосування.

Нагадаємо, що "Spice Girls" урочисто пообіцяли відіграти додатковий концерт у рамках свого туру в тому місті, де їх очікують найбільш активні шанувальники - і, ймовірно, дуже раді тому, що цим містом виявився не Багдад, що впевнено лідирував у рейтингу кілька днів поспіль.

Також близькі були до того, щоб побачити "перчинок" у своєму місті, мешканці Ріо-де-Жанейро, Парижа, Мельбурна і Манчестера. Але канадці виявилися згуртованішими і наполегливішими.

"Ми будемо дуже раді виступити в Торонто, - йдеться в офіційній заяві групи. - Тут у нас найшаленіші фанати, ми здивовані і розчулені такою приголомшуючою реакцією. Торонто - чудове місто. Ми чекаємо повернення туди!".

Торонто стало Спайс-містом
(Фото: dailymail.co.uk)
Оголосивши про своє возз’єднання 28 червня цього року, "Spice Girls" запланували 10 концертів у різних куточках землі. Однак попит на квитки вже в перші дні в кілька десятків разів перевищив пропозицію, виходячи з чого панянки вирішили додати ще чотири концерти, а потім і п’ятий - той самий, на замовлення.

Очікується, що виступ у Торонто, яким "Spice Girls" завершать свої гастролі, відбудеться наприкінці січня наступного року.

Група "Spice Girls" сформувалася в 1994 році. Квінтет встиг випустити три студійних альбоми й оголосив про розпад на початку 2001 року. Холлівелл вийшла зі складу "Spice Girls" ще раніше, у 1998 році.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: