Трьох фіналісток вигнали з конкурсу "Міс Італія" за надто сексуальні фото

В "чорний список" потрапили 22-річна Аліса Беллотто, 23-річна Рафаелла Могуньо і 26-річна Тиціана Пьерджіанні.

Рафаелла Могуньо / Фото: Daily Mail
Трьох фіналісток національного конкурсу краси "Міс Італія" дискваліфікували за занадто сексуальні фотографії, які організатори знайшли в інтернеті. Подібні випадки відбувалися і раніше, але позбавляти можливості на перемогу відразу трьох дівчат організатори зважилися вперше.

В "чорний список" потрапили 22-річна Аліса Беллотто, 23-річна Рафаелла Могуньо і 26-річна Тиціана Пьерджіанні.

Наймолодша з них - Аліса Беллотто - була знята з конкурсу за фотосесію у рожевій нічній сорочці, а також за фото, для якого вона позувала у відвертій позі, одягнена в короткі джинсові шорти і в туфлях на високих підборах.

Дізнавшись про рішення суддів, дівчина заявила, що дуже засмучена. "Мені здається, що мої фотографії зроблені зі смаком. Я модель, і це моя робота. У чому проблема?" - цитує її слова The Daily Mail.

Дівчина також додала, що рідні про все знають і підтримують її на 100%. "Я все одно буду дивитися шоу. Що сталося, те сталося. Насправді після цього мені навіть посипалися нові пропозиції по роботі", - додала вона.

Інша фіналістка Рафаелла Могуньо була помічена суддями на фотографіях у шовковій нижній білизні на шкіряному дивані і в чорному напівпрозорому корсеті. А у третьої моделі Тиціани Пьерджіанні знайшли не тільки фото, але і відеозапис того, як вона позує з оголеними грудьми.

Журналістам не вдалося розшукати цих двох дівчат, щоб взяти у них інтерв'ю, але їхні друзі розповіли, що вони засмучені, оскільки розраховували використовувати конкурс краси як трамплін для кар'єри в індустрії розваг.

Представник конкурсу пояснив, що в правилах чітко прописано, за які провини можна виключити учасниць. Серед них є пункт про те, що дівчата не мають права позувати або розгулювати голими на публіці. Також конкурсанток можуть виключити, якщо помітять їх у "провокаційних позах".

Читайте також:

"Міс Україна Всесвіт" запала в душу бразильському мачо

Найкрасивіші дівчата світу зіграли гламурний футбольний матч (відео)

"Міс Києва-2011": мій хлопець- помічник депутата

Повʼязані теми:

Наступна публікація