Ціна скандалу через сина Орбакайте - 50 мільйонів доларів

У судовому позові дочка відомої співачки вимагає заплатити їй чверть усіх доходів Руслана Байсарова.

Стала відома ціна скандалу між відомою російською співачкою Крістіною Орбакайте та її колишнім чоловіком Русланом Байсаровим: співачка вимагає заплатити їй аліменти за останній рік, впродовж якого бізнесмен нібито не платив їй ні копійки.

Орбакайте, яка завжди була близька до великих бізнесменів, може сенсаційно розбагатіти, відсудивши чверть статків у батька свого сина. За приблизними підрахунками, вона розраховує на... 50 000 000 доларів. "На мої гроші розраховує і претендує багато хто", - сміється Руслан, натякаючи на те, що розлучатися з левовою часткою доходу він не має наміру.

Позов

17 вересня у Тверському суді чекають представників Орбакайте і Байсарова, щоби визначити, як розглядатиметься їхня справа. Справа не лише гучна, але і, вочевидь, заплутана. У ній стільки протиріч, що людина уважна помітить їх навіть в позові Крістіни - папері, на якому розпалили вогонь війни.

Судіть самі: "У Позивача немає ні точних, ні приблизних відомостей про конкретне місцезнаходження неповнолітньої дитини, за винятком відомостей, що вона перебуває з батьком", - стверджує Крістіна. - А потім говорить: "Відповідачем обманним шляхом були привласнені ідентифікаційні персональні документи неповнолітнього: російський паспорт, паспорт громадянина Литви і закордонний паспорт. У вказаних цілях Відповідач використовував брехливі твердження про нібито намір вивезти дитину в туристичну поїздку до Франції".

Щоби з'ясувати, де в Москві перебуває Дені, в яку школу він ходить, Крістіні з її зв'язками знадобилося б декілька годин. У той же час вона дізналася, що твердження про поїздку до Франції "неправдиві". Звичайно, в голові люблячої матері в стані паніки - лише одна думка: думка про викрадення її улюбленого чада. Водночас усім зрозуміло, що визнати дитину викраденою в її ситуації набагато вигідніше.

До речі, про телефон. Як з'ясувалося, незадовго до появи на світ позову мати все-таки розмовляла з сином. Це було 29 серпня, розмова тривала не більше 5 хвилин і "була перервана Відповідачем".

Аргументи

Головним козирем Орбакайте при рішенні, де жити Дені, стане, звичайно ж, те, що всі ці роки син жив у її московській квартирі (якщо не рахувати поїздок матері до Америки). Більше того, до семи років він носив прізвище Орбакайте, а шлюб із Байсаровим, нагадує Крістіна, "ніколи не був зареєстрований".

Врешті-решт Орбакайте стверджує те, що в Москві у Дені більше можливостей для навчання, нормального розвитку, ніж в умовах, де проживає 80-річна мати Байсарова - "в сільській місцевості в небезпечному районі Чечні". Як ми знаємо, син співачки і бізнесмена зараз у столиці, навчається в хорошій школі, куди не всякій дитині вдається потрапити.

Аліменти

Окрім головного питання - з ким же жити молодшому онукові Алли Пугачової, суд вирішуватиме й іншу суперечку. Крістіна Орбакайте стверджує, що з вересня минулого року Руслан Байсаров не дав їй ні копійки на "навчання, харчування і лікування" сина. "І до цього матеріальна допомога носила стихійний характер", - стверджує співачка у своїй заяві.

З урахуванням всього цього артистка вимагає у батька їхньої спільної дитини 25 відсотків від усіх доходів. Для успішного бізнесмена Руслана Байсарова це пристойна сума - близько 50 мільйонів доларів, адже весь його бізнес оцінюють в $ 200 000 000.

Втім, вирішувати суду. Можливо, він візьме до уваги те, що заможний зять нещодавно подарував своїй знаменитій тещі Аллі Борисівні квартиру за декілька мільйонів доларів і людиною жадібною його назвали вперше.

Читайте далі:

У Крістіни Орбакайте хочуть відібрати сина

Крістіна Орбакайте ледь не постраждала від салюту

Пугачова помолодшала заради Галкіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: