У Голлівуді відмовляються працювати з Гіларі Свонк через візит до Чечні

Дата публікації
Перегляди
3040
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Голлівуді відмовляються працювати з Гіларі Свонк через візит до Чечні

Гіларі Свонк. Ілюстрація

Виступ перед Рамзаном Кадировим і мешканцями Грозного дорого коштував акторці.

Через небажання актриси Гіларі Свонк взяти на себе відповідальність за візит до Чечні, з нею відмовляються співпрацювати в Голлівуді.

Контора голлівудських публіцистів 42 West відмовилася працювати з Свонк у зв'язку з обставинами звільнення нею менеджерів після інциденту з виступом перед Рамзаном Кадировим на Дні міста в Грозному.

В кінці жовтня стало відомо, що роботи позбулися двоє агентів володарки "Оскара" - Емі Явора і Джош Ліберман. Звільнений був і менеджер Джейсон Уайнберг.

Концерт на честь Дня міста співпав з днем народження самого Кадирова. Після скандалу, що почався в пресі, прес-секретар американської актриси повідомив, що Свонк передасть свою частину винагороди кільком добродійним організаціям.

"Актриса ще раз висловила глибоке співчуття з приводу своєї участі в святі, влаштованому в Грозному для впливового регіонального лідера Рамзана Кадирова, якого звинувачують в порушенні прав людини", - зазначив він.

Джерела голлівудського видання стверджують, що в 42 West "некомфортно відчували себе" в світлі бажання Суонк виставити винною не саму себе, а своїх менеджерів.

За даними видання, представники актриси "вважали, що вона повинна узяти на себе всю відповідальність за помилку", і що "в епоху Інтернету, її заяви про те, що вона не в курсі (подій в Чечні), не виглядають в належній мірі адекватними".

Випадок із Свонк - не перший. Як відомо, співака Стінга обізвали лицеміром після того, як він заспівав для дочки президента Узбекистану за 2 млн євро. Після цього Стінг скасував виступ в Казахстані з політичних причин.

Читайте також:

Кадиров на Дні міста Грозного послухав Ванессу Мей та Софію Ротару

Кадиров звільнить кожного, хто зробить йому подарунок на день народження

Гіларі Свонк звільняє своїх менеджерів, які організували виступ перед Кадировим

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3040
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація