У Києві виступить "Tokio Hotel"

До Києва група їде в рамках свого європейського туру, під час якого виконує пісні зі старих, німецькомовних, і нового альбому "Room 483"

25 вересня в столичному Палаці спорту виступлять з концертом "Tokio Hotel" - найвідоміша німецька рок-команда в світі після "Scorpions", "Rammstein" і "Guano Apes".

"Tokio Hotel"
Група "Tokio Hotel" була створена в 2001 році в Магдебурзі, Німеччина
До Києва група їде в рамках свого європейського туру, під час якого виконує пісні зі старих, німецькомовних, і нового, першого для неї англомовного альбому "Room 483". Після виступу в українській столиці "Tokio Hotel" 27 вересня дадуть концерт в Москві, а через два дні - в Мінську.

"У нас немає ніякої концепції. Ми виходимо на сцену, і далі все виходить спонтанно", - розповідають члени команди.

Група "Tokio Hotel" була створена в 2001 році в Магдебурзі. Її засновниками стали брати-близнята Білл і Том Каулітц. Білл (вокал) і Том (гітара) виступали на сцені з десяти років, а коли їм виповнилося по дванадцять, до них приєдналися їхні друзі Густав Шефер (бас-гітара) і Георг Лістінг (ударні). На перших порах група виступала як "Devilish", але після того, як в 2003 році вони підписали контракт з компанією "Universal", молоді музиканти змінили назву колективу на "Tokio Hotel".

Перший же сингл "Durch den Monsun" вивів "Tokio Hotel" в категорію зірок, зайнявши в серпні 2005 року перше місце в Німеччині. Пізніше він очолив австрійські і польські чарти. У вересні 2006-го вийшов дебютний альбом групи "Schrai". У 2007 році "Tokio Hotel" випустили два альбоми - "Zimmer 483" і "Room 483"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: