У Києві зірвано прем’єру “Бруно"

22 липня у Києві мала відбутись неофіційна прем’єра фільму "Бруно", головну роль у якому зіграв Саша Барон Коен. Але її зірвали.

У київському приватному кінотеатрі "Purity" зібралась  молодь та преса. Саме тут 22 липня о 22-30 мала відбутись прем’єра фільму “Бруно". Оскільки Експертна комісія з питань розповсюдження та демонстрування фільмів при Міністерстві культури і туризму України заборонила показ фільму, група прогресивних людей вирішила влаштувати закритий перегляд фільму. Організатори були у білих футболках із зображенням Бруно.

Але не судилося... Тільки-но закінчилась прес-конференція і організатори оголосити, що зараз відбудеться демонстрація фільму, як у відкрите вікно залетіла димова шашка.

Приміщення заповнилась димом, не було нічого видно і стало важко дихати. Люди швидко почали виходити на вулицю. А організатори - хапатись за голову, хто ж зірвав їхню закриту прем’єру. Як виявилось, версії таки були.
"Ми чули, що Казбек Бектурсунов, радник київського міського голови теж хотів зробити закриту прем’єру, але ми почали перші, тому можливо, це був він, - каже Влад Іваненко, головний редактор сімейного журналу "Отдохни". – Нас запитують, чи ми самі не зірвали прем'єру, але навіщо це нам?".

"Сподіваюсь це не Данило Яневський", - доповнює Анастасія Дрізо, організатор акції.

Після того, як у студії з'явилось світло та вивітрився дим, організатори спробували показати "Бруно". Але у вікно влетів камінець і фільм так і не покзаали. Організатори недорахувались грошей та ноутбуку.

Читайте також:

В Україні заборонили показувати "Бруно"

"Бруно" заборонили показувати в Україні через вибори

Вінницькі правозахисники закликають оскаржити рішення про заборону "Бруно"

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: