У Крістіни Орбакайте хочуть відібрати сина

Колишній цивільний чоловік Крістіни Орбакайте подав позов до суду, в якому він наполягає на тому, щоби їхній спільний син жив з батьком у Чечні.

Грозненський районний суд Чечні розгляне позови про визначення місця проживання сина Крістіни Орбакайте та її колишнього цивільного чоловіка Руслана Байсарова.

За інформацією ЗМІ, в кінці липня Байсаров відвіз 11-річного сина Дені на канікули, після чого не повернув його Орбакайте, а залишив у Чеченській Республіці.

У четвер, 3 вересня, в Грозненському суді повідомили, що отримали два позови. 13 серпня до них надійшов перший позов від матері Руслана Байсарова Кафірат. "Вона просить призначити місцем проживання її онука з нею, оскільки його батько і мати їздять на гастролі, і дитина залишається без батьків", - сказав представник суду. Крім того, Байсарова вказала, що дитина довго жила з бабусею Аллою Пугачевою, і вона теж має право, щоби онук жив з нею.

У відповідь на позов Кафірат Байсарової її син Руслан 26 серпня подав зустрічний позов і до неї, і до Орбакайте. "Він наполягає на призначенні місця проживання його сина з ним за місцем проживання в Чеченській Республіці", - уточнив представник суду.

Орбакайте за позовом притягується як відповідач. Наразі суд зобов'язав усі сторони у справі надати суду висновки органів опіки і піклування про те, де краще жити дитині. Документи повинні містити характеристику місць роботи, графіків роботи і житлових умов.

Як повідомила піар-менеджер Орбакайте, співачка не може зв'язатися з сином.

"Зараз жодного зв'язку із сином у Крістіни немає. Вона лише знає, що Дені знаходиться десь в Москві або Московської області, але де точно - невідомо", - пояснила вона. Сама Орбакайте підтвердила цю інформацію, але від подальших коментарів відмовилася. Руслан Байсаров став другим цивільним чоловіком Орбакайте, син Дені народився в пари у 1998 році. Після скандального розставання у 2000 році, батьки Дені, як зазначила представниця співачки, не зберегли "теплих стосунків".

"Вони прагнули підтримувати рівні стосунки заради спільної дитини. Крістіна ніколи не перешкоджала спілкуванню Байсарова і Дені. Батько міг у будь-який момент узяти сина і виїхати з ним на відпочинок", - додала вона. На даний момент, як уточнила піар-менеджер, Орбакайте займається оформлення необхідних документів і консультується з адвокатами.

Окрім Дені в Орбакайте є ще одна дитина - син Микита (1991) від першого цивільного чоловіка Володимира Преснякова.

Нині Орбакайте одружена з американцем російського походження Михайлом Земцовим.

Читайте також:

Крістіна Орбакайте стала стриптизеркою

Крістіна Орбакайте ледь не постраждала від салюту

У день народження Крістіну Орбакайте задарували діамантами

Пугачова рятує племінника-наркомана

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: