У Москві Анджеліна Джолі на півтори години загубила сина

Поки син Анджеліни Джолі вибирав матрьошки всіляких розмірів і шкатулки, прикрашені розписом, його зоряна мама хвилювалась, куди пропав син.

Голлівудська актриса Анджеліна Джолі, яка побувала в Москві з одноденним візитом з нагоди прем'єри фільму "Солт", на півтори години загубила з поля зору сина.

7-річний Пакс Тьєн пішов гуляти на Манежній площі, поки актриса готувалася до московської прем'єри фільму. Помічники зірки забули попередити її про незаплановану прогулянку сина, що змусило зоряну маму похвилюватися.

Тим часом Пакс Тьєн змусив своїх охоронців обійти близько десяти торгових точок, перш ніж вибрав те, навіщо прийшов - матрьошки всіляких розмірів і шкатулки, прикрашені розписом.

"Хлопчик дуже довго вибирав, ніяк не міг визначитися, що йому подобається, - розповіли продавці сувенірів. - Видно було, що чоловіки, які супроводжують його, буквально трясуться над ним. У результаті він купив кілька матрьошок і шкатулок, мабуть, комусь у подарунок".

Також дитина довго розпитувала про те, навіщо потрібні влітку хутряні шапки.

Тим часом, до Москви Джолі приїхала з чотирма старшими дітьми - Шайло, Захарою, Меддоксом і Паксом. Молодших близнюків Нокса і Вів'єн актриса вирішила не втомлювати важким перельотом.

Поки Джолі займалася своїми справами, за дітьми доглядали няні. Весь тиждень до початку офіційної фотосесії для преси і прем'єри фільму актриса не виходила з кімнати, віддавши перевагу можливості виспатися.

Із Москви Анджеліна разом із дітьми відправались до Японії.

Читайте також:

Анджеліна Джолі у Москві поцілувала фанатку

Джолі хоче зустрітися з фігуранткою шпигунського скандалу

Анджеліна Джолі зробила пропозицію Бреду Пітту

Тисячі москвичів зібралися, щоб побачити Анджеліну Джолі

Тисячі москвичів зібралися, щоб побачити Анджеліну Джолі

Повʼязані теми:

Наступна публікація