У Насті Заворотнюк відбирають квартиру і землю в Ялті

Російська телеведуча Анастасія Заворотнюк може залишитись без квартири в Ялті. Невідомі стверджують, що вона отримала її незаконно.

Анастасія Заворотнюк
Актрису Анастасію Заворотнюк продовжують переслідувати неприємності. У пресі багато писалося про її провал з відкриттям льодового катка в Ялті. Збудований каток виявився збитковим підприємством. Борги перекрили доходи.

І сьогодні інвестори через суд вимагають повернення своїх вкладень. Заворотнюк вдалося вчасно вийти зі складу засновників та убезпечити себе - по ковзанці зараз до неї претензій немає. Однак на цьому неприємності не закінчилися.

Зараз в Криму назріває новий скандал. На прибережну ялтинську нерухомість Заворотнюк за рішенням суду накладено арешт на невизначений термін. Так що акторка не може користуватися своїми апартаментами, якими ще недавно так пишалася.

Цю шикарну квартиру з видом на море Настя разом з Сергієм Жигуновим придбала ще у 2006 році.

Це була новобудова. Компанія забудовників запропонувала побудувати квартиру для Анастасії в одній з вілл колишнього прибережного санаторію, а також купити землю біля нього під будівництво. Тоді закохана пара Заворотнюк і Жигунов інвестувала в будівництво особисті кошти і переконані були, що до їхнього весілля елітне курортне житло буде готове.

Ось тільки в'їхала в нову ялтинську квартиру Заворотнюк вже не з новим чоловіком - фігуристом Петром Чернишовим.

Актриса розповідала, що додатково вклала особисті кошти в євроремонт, перепланування, а плюс до цього прикупила за зниженими цінами ще частину землі біля будинку.

Позовна заява про визнання недійсною угоди купівлі-продажу та приватизації землі колишнього санаторію Анастасією Заворотнюк подана до Ялтинського суду від якогось пана, так званої третього особи.

Заявник вказав конкретні причини, чому угода повинна бути анульована. Виявляється, Заворотнюк вибудувала свою нерухомість на спірній землі, яка належала державному санаторію.

Зараз проводиться перевірка, чи законна була ця приватизація. Хто дав дозвіл на те, щоб державна українська земля відійшла у приватні руки, тим більше громадянина Росії.

Ялтинська прокуратура організувала перевірку законності приватизації землі актриси Анастасії Заворотнюк. Прокурорська перевірка загрожує вилитися у кримінальну справу. Поки що, до закінчення перевірки, судова тяжба про визнання недійсною угоди купівлі-продажу припинена, але на майно Заворотнюк (вибудуване на спірній землі) через суд накладено арешт.

Примітно, що актриса приватизувала землю ще при колишній адміністрації Ялти (розповідають, вона дружила з колишнім мером Ялти, який сьогодні подав у відставку). Нова адміністрація підтримує намір Ялтинської прокуратури повернути приватизовану приватними особами землю державі.

"Жигунов зі своєю помічницею давно будують мені підступи. З їхньої подачі мені робляться перешкоди, - впевнена Заворотнюк. - Він не може претендувати на моє житло, адже я купувала ялтинську нерухомість разом з чоловіком Петром. Нічого Жигунов в цю квартиру не вкладав! Знаєте, скільки мені доводиться працювати, щоб забезпечити себе і свою сім'ю. І зараз у мене дуже багато роботи - зйомки в кіно, в шоу. У мене є труднощі".

Сергій Жигунов знає, що з покупкою ялтинської нерухомості є проблеми.

"Абсолютна правда, що я вкладав свої особисті гроші в покупку ялтинської нерухомості, яку зайняла Анастасія, - говорить Жигунов. - Я можу претендувати на цю власність. І за законом, і ... за поняттями. Але особисто я на розділ ялтинського майна Анастасії в суд не подавав".

Читайте також: 

Анастасія Заворотнюк зробила собі нові груди

Анастасія Заворотнюк розлучається з чоловіком-фігуристом через гроші

Анастасія Заворотнюк у Ялті відкрила каток

Повʼязані теми:

Наступна публікація