У Росії закордонних зірок позбавили гонорарів

Закордонні естрадні зірки, які приїжджають у Росію за туристичними візами на корпоративні вечірки, не мають права на отримання гонорарів, заявили у Федеральній міграційній службі (ФМС) РФ.

"Звичайно, він (артист) не може займатися діяльністю або роботою за своєю основною професією, що передбачає прибуток або отримання будь-якої винагороди, а якщо і давати концерти, то некомерційного характеру", - заявив начальник Управління організації візової та реєстраційної роботи ФМС Росії Олександр Аксьонов.

За його словами, зірок, які приїжджають в Росію виступати на корпоративах і отримують мільйонні гонорари, не повідомляючи при цьому на стадії отримання візи про справжню мету візиту, необхідно притягати до відповідальності.

Аксьонов зазначив, що іноземні зірки, які зазвичай в'їжджають з різними видами віз - починаючи від туристичних і закінчуючи діловими або гуманітарними, і їх діяльність не завжди відповідає тій меті, яку артист заявив на стадії отримання візи.

За словами Аксьонова, при необхідності або за запитами контрольних органів, що мають на те відповідні повноваження, ФМС може надавати інформацію про в'їзд і мету перебування конкретного іноземного громадянина в РФ.

Раніше проблеми з Федеральною міграційною службою Росії виникли в українського артиста Андрія Данилка (Вєрка Сердючка). Його звинувачували у порушенні міграційного законодавства. Однак зірці вдалося уникнути штрафу.

Читайте також:
Зірки показали свої вбрання на "Золотому глобусі"
Як зірки на порно ходили
Зіркові близнюки на обкладинках

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: