У Сочі хочуть мером порнозірку Беркову, а не балерину Волочкову

Анастасія Волочкова оскаржила відмову реєстрації її кандидатом у мери міста Сочі.

Анастасія Волочкова
УНІАН
Волочковій відмовили у реєстрації кандидатом у мери Сочі
Балерина Анастасія Волочкова подала до суду Центрального району Сочі скаргу на міський виборчком, в якій просить визнати неправомірним рішення про відмову в реєстрації її кандидатом на пост сочинського мера, повідомила в середу прес-секретар суду Алла Федоренко.

"Анастасія Волочкова у своїй скарзі, поданій до суду на муніципальну виборчу комісію Сочі, просить визнати рішення виборчкома незаконним і зареєструвати її як кандидата на пост мера", - сказала Федоренко.

Міськвиборчком 3 квітня відмовив Волочковій у реєстрації кандидатом на пост мера Сочі, де в 2014 році пройдуть зимові Олімпійські ігри. Представникові Волочкової Антону Атрашкіну, який знаходився в той момент у виборчкомі міста, роз'яснили, що є порушення в платіжних документах претендента.

Зокрема, не вказана дата народження Анастасії Волочкової в платіжному дорученні з Ощадбанку, не була надана необхідна інформація про вклади, доходи і майно. Слухання справи Анастасії Волочкової пройдуть 14 квітня.

Нагадаємо, раніше балерина заявляла, що вважає своєю перевагою відсутність політичного досвіду. Вона також не вважала першочерговим завданням підготовку до Олімпійських ігор в Сочі і плутала 2014 і 2012 рік.

Нагадаємо, що порнозірка Олена Беркова також хоче стати мером Сочі. Вона навіть має свою стратегію розвитку міста. Олена спеціально їздила в Сочі, аби там відзняти свій передвиборчий ролик.

Читайте також:

Лідера "Ласкового мая" не взяли в мери

Анастасії Волочковій пропонують стати мером Сочі

Ксенія Собчак ігнорує московські партії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: