Вова із кіоска вкрав у Віри Брєжнєвої новий кліп

Шанувальник Віри Брєжнєвої виклав в Інтернеті кадри з нового кліпу співачки.

Унікальні кадри за участю Віри Брєжнєвої з'явилися в блозі якогось Вови із кіоска, що фігурує в мережі під ніком vovakiosk.

Вова пише у своєму пості, що він був присутній на зйомках відео Брєжнєвої.

"Віра - секс. Вона мені дико сподобалася!!! Задушливо, прожектори світять, 18 танцювальних дублів майже без перерви, а Віра свіжа, прекрасна і повна енергії – просто невтомна, - пише вова у своєму пості. - Ви лише глянете, як вона рухається! Яка пластика, пристрасть, приголомшливе тіло. Ви навіть не уявляєте, як це виглядає живцем".

Як вдалося з'ясувати, це робочі зйомки одного з проектів, в якому зараз зайнята Віра. Судячи з усього, це майбутній кліп співачки, і його несанкціонована поява в Інтернеті є серйозним порушенням авторських прав і загрожує невдалому прихильникові гучним судовим позовом.

Проте Володимир, схоже, абсолютно не замислюється про можливі проблеми. У своїх коментарях до відео він значно більше переживає про те, що під час зйомок Віра не звертала на нього уваги, незважаючи на його зусилля їй сподобатися. І бажання похвалитися перед друзями наштовхнуло його на крадіжку унікального відеоматеріалу.

Читайте також:

Кірокоров став Святим Валентином для Віри Брєжнєвої

Чоловік заборонив Брежнєвій оголятись і цілуватись

Віра Брежнєва соромиться чоловіків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: