Український фестиваль авторської пісні

Після семирічної перерви у Львові знову відбувся найбільший в Україні фестиваль авторської україномовної пісні "Срібна підкова".

Срібна підкова
УНІАН
Востаннє, коли проводили "Срібну підкову", - сім років тому - конкурс виграла 13-річна школярка Яна Шпачинська.
Після семирічної перерви у Львові знову відбувся найбільший в Україні фестиваль авторської україномовної пісні "Срібна підкова". З середини 90-х у конкурсі брали участь чимало зірок, тоді нікому не відомих.

Зранку вони розспівуються на кухні гуртожитку №2 філософського факультету. Перекладач з англійської, юрист та дизайнер з Тернополя готуються до першого дня фестивалю, допрацьовуючи останні звуки.

Увечері вони – одні з 24-ох учасників з усієї країни. Тут різні стилі, але лише україномовні слова. Хтось співає із зав’язаними очима, а хтось поєднує вокал з роялем.

Увечері гуртожиток знову перетворюється на майданчик для репетицій. Доведеться виступити ще двічі - так вирішило журі. Кожну композицію його члени оцінюють за п’ятьма різними критеріями, а загальний бал рахує комп’ютер.

Хто отримає перше місце, невідомо навіть за годину до початку фінального гала-концерту. Журі лише оголошує, хто бере в ньому участь, а розподіл позицій розтягують аж до моменту виходу учасника на сцену.

До Тернополя вони повертаються з вже знайомого гуртожитку з маленькою перемогою. Не через те, що поділили перше і друге місця, а тому, що глядачі переконалися: україномовні авторські композиції перестали бути схожими на радянський КСП – Клуб самодіяльної пісні, де були лише кохання, зітхання, сніг і палатка…

ВідеоФестиваль "Срібна підкова"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: