Українці другі на "Новій хвилі"!

Український дует "Барселона" посів друге місце на музичному конкурсі "Нова хвиля", що завершився в латвійській Юрмалі.

Дует
Архів
Український дует "Барселона" зі своїм продюсером. (Фото: blik.net.ua)
Друге місце на Міжнародному конкурсі молодих виконавців популярної музики "Нова хвиля", який завершився увечері 30 липня в латвійському курортному місті Юрмала, поділили український дует "Барселона" і виконавець з Латвії Ергліс. 

Як повідомив в інтерв'ю РБК-Україна генеральний продюсер "Аrt-Music production", колишній продюсер Діани Гурцької, Ігор Гончаренко, українці могли б претендувати і на перше місце. Але їх конкурсна робота виходила за рамки формату поп-музики. Музичний формат "Барселони", на думку відомого продюсера, є новинкою для України та має велике майбутнє. 

Дуету "Барселона" всього три місяці. Його продюсує Олег Чорний. До складу дуету входять Володимир Ткаченко і Галина Гаврілко.

Наталія Гордієнко
Архів
Переможниця конкурсу Наталія Гордієнко з Молдови.
Конкурс молодих виконавців популярної музики "Нова хвиля " традиційно проходив на сцені юрмальского концертного залу "Дзінтарі". Цього року в конкурсі взяли участь 18 виконавців з 14 країн світу. Учасники за три дні виконували пісні в категоріях "Шлягер своєї країни", "Міжнародний шлягер" і власна пісня.

Переможницею "Нової хвилі" стала співачка з Молдови Наталія Гордієнко; вона отримала головний приз фестивалю - 50 тисяч доларів.

Український дует "Барселона" і латиш Ергліс отримали по 30 тисяч доларів, "бронза" і 20 тисяч дісталися вокалістці з Польщі Марині. Вона ж отримала спецприз Алли Пугачової - 50 тисяч доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: