В Інтернеті з'явився новий запис телефонних погроз Гібсона

В Інтернеті з'явився новий запис телефонних погроз Гібсона

Мел Гібсон, Оксана Григор'єва / Фото: Daily Mail

Актор Мел Гібсон у телефонній розмові пообіцяв колишній коханій Оксані Григор'євій відібрати у неї доньку.

У Мережу потрапив новий аудіозапис суперечки між голлівудським актором Мелом Гібсоном і матір'ю його дитини, росіянкою Оксаною Григор'євою. Як зазначають ЗМІ, в новій запису Гібсон не заперечує, що вдарив Григор'єву і їхню однорічну дитину, але стверджує, що їй ніхто не повірить.

"Ти не можеш виховувати дитину в такому стані. Ти вдарив мене і її (дочку), коли вона була у мене на руках! Мел, ти збожеволів! Тобі треба лікуватися!" - Каже на аудіозаписі голос, очевидно, Григор'євої. У відповідь чоловік, імовірно Гібсон, після потоку нецензурної лексики відповідає: "Я хочу мою дитину, і ніхто тобі не повірить".

У цьому ж записі чоловічий голос погрожує: "У тебе моя дитина, і вона не потребує матері-повії, утриманки <...>! Ми всі знаємо, хто ти така! Я легко заберу у тебе дитину".

Росіянка відповідає: "Перепрошую, але ти не отримаєш дитини", - на що Мел кричить: "Тобі не дозволять бути з нею, тому що дізнаються, хто ти насправді!"

Цей запис повинен "добити" актора, репутація якого і так вже сильно зіпсована оприлюдненими записами, де він погрожує Григор'євій вбивством, а також допускає расистські коментарі на адресу афроамериканців і латиноамериканців.

Адвокати Гібсона все заперечують і стверджують, що Григор'єва змонтувала оприлюднені аудіозаписи.

Читайте також:

Мел Гібсон вимагав від Григор'євої орального сексу

Григор'єва довела Мела Гібсона до лікарні

Екс-кохана Гібсона звернулась до московського психолога

Повʼязані теми:

Наступна публікація