Через вандалізм в Іспанії демонтують пам'ятник Леннону

Бронзову статую Джона Леннона, яку в Іспанії встановили два роки тому, демонтують через акти вандалізму.

джон леннон
Gigwise
Цей пам'ятник планують демонтувати
Влада іспанського містечка Алмерія планує демонтувати бронзову статую Джона Леннона, встановлену два роки тому на площі перед будівлею місцевої мерії.

Причина - безперервні акти вандалізму, від яких потерпає пам'ятник.
"Це не можна назвати звичайним хуліганством, - вважає творець пам'ятника Кармен Мударра. - Діяльність вандалів очевидно направлена на руйнування статуї".

За словами скульптора, невідомі постійно намагаються відколоти шматочки від пам'ятника, поливають його фарбою і наносять написи образливого характеру. Кілька місяців тому бронзовий Леннон позбувся своїх окулярів - їх спиляли.

Пам'ятник колишньому учасникові Beatles був встановлений в Алмерії як нагадування про місце появи одного з найвідоміших хітів знаменитої команди Strawberry Fields Forever - Леннон написав її під час свого перебування тут в середині 60-х. Пісня була видана на альбомі Magical Mistery Tour в 1967 році.

Леннон навіть після смерті знімається в рекламі: через 28 років після його смерті в ефір американського телебачення виходить рекламний ролик з його участю. Легендарний музикант закликає всіх підтримати благодійну акцію фонду "Ноутбук для кожної дитини".

Читайте також:
Покійний Джон Леннон рекламує ноутбуки
Ватикан пробачив Джона Леннона
Джон Леннон позбавив сина слуху
Джон Леннон ненавидів жінок
Джон Леннон був онаністом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: