В Україні скандал навколо "Євробачення-2009"

В той час, коли Британія, Франція та Азербайджан вже затвердили учасників "Євробачення", в Україні вибухнув скандал.

Ще минулого тижня члени журі мали назвати імена 15 фіналістів відбіркового конкурсу "Євробачення-2009", які змагались за право вийти у фінал досі невідомі.

Кажуть, що причиною того, що й досі невідомі імена фіналістів конкурсу є конкурсантка Анастасія Приходько, яка по-перше, на півфіналі виконувала пісню російською мовою (за умовами конкурсу лише українською, або англійською), а по-друге, пісня мала тривати не більше 3 хвилин, а композиція Анастасії тривала на 40 секунд довше. До речі, продвиганням дівчини займається Олена Мозгова, яка є директором творчого об'єднання розважальних програм НТКУ.

Тим часом у інтернеті з'явилась інформація, що ніби-то менеджери Приходько мають 500 тисяч доларів, аби переконати членів журі, що саме Настя достойна представляти Україну на "Євробаченні" в Москві. Олена спростовує цю інформацію. І звертає увагу на те, що НТКУ допустили грубі порушення під час проведення відбіркового туру конкурсу "Євробачення-2009". Саме тому пані Мозгова запропонувала анулювати результати півфінального відбору.

Настя подала заявку на участь в українському відбірковому турі конкурсу "Євробачення - 2009", бо вважає, що може принести Україні успіх. Вона вирішила завоювати публіку не шоу, а своїм голосом.

Дівчина вже встигла заспівати із Валерієм Меладзе пісню "Безответно". А зараз за її взялись Костянтин Меладзе, Олена Мозгова та Ігор Гончаренко.
"Мені, безумовно, цікаво з нею працювати, - каже Костянтин Меладзе. - Вона дуже емоційна. У цьому її краса. Таких співачок небагато. А подібних фабриканток за всю історію проекту і зовсім не було. Це, до речі, говорять люди, які працювали на всіх семи "Фабриках".

Нагадаємо, що фінал, в якому змагатимуться 15 фіналістів, перенесено з 1 березня на 8-ме.

Читайте також:

"Тату" пропонували купити перемогу на "Євробаченні"

В Україні відбувся півфінал відбору на "Євробачення-2009"

В інтернеті з'явились фальшиві квитки на "Євробачення"


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: