Ватикан оголосить бойкот "Ангелам і демонам"

Ватикан має намір оголосити бойкот приквелу Коду да Вінчі - фільму Ангели і демони, знятому за однойменною книгою Дена Брауна. Прем'єру заплановано на 13 травня 2009 року.

У Ватикані тривають дискусії стосовно того, як краще реагувати на фільм "Ангели і демони", який, за словами богословів, спрямований на підрив Католицької церкви.

Так, на думку провідного теолога Джанні Дженнаро, церква у стрічці згадується лише для того, щоб наповнити каси кіностудій. Цей фільм, на думку богослова, є "безнадійною спробою підірвати довіру до церкви, яка протягом двох тисячоліть витримує всі удари, яку підтримує Святий Дух".

Назвавши стрічку "відкритою безсоромністю", Дженнаро закликав "розвернутися спиною до кінотеатрів, які транслюватимуть фільм, і пройти повз".

Однак деякі представники церкви вважають, що заклики до бойкоту лише підігріють інтерес аудиторії до фільму. Як зазначають експерти, так трапилося з попередньою екранізацією твору Брауна - Код да Вінчі, що вийшла на екрани в 2006 році, проти якої виступав Ватикан.

Зазначимо, раніше Святий Престол не дозволив проводити зйомки Ангелів і демонів всередині римських церков Санта-Маріа-дель-Попполо і Санта-Маріа-делла-Вітторіо (де згідно книзі відбулися жорстокі вбивства священнослужителів), мотивувавши це тим, що фільм може "образити релігійні почуття "віруючих.

У фільмі Columbia Pictures Ангели і демони головну роль - Гарвардського професора Роберта Ленгдона - як і в Коді да Вінчі, виконає Том Хенкс. У новій стрічці він розслідує загадкове вбивство вченого і намагається зірвати задум якогось таємничого товариства іллюмінатов, які, за сюжетом, хочуть підірвати Ватикан.

Читайте також:

Том Хенкс знову відправиться на Місяць

Джуліанна Мур стане Хіларі Клінтон

Чарлі Чаплін ображає індійців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: