Ватикан пробачив Джона Леннона

Ватикан розцінює заяву учасника The Beatles Джона Леннона про те, що його колектив популярніший, ніж Ісус Христос, як "гостроту".

Про це говориться в статті офіційної газети Святого престолу L'Оsservatore Romano, присвяченій сорокаріччю "Білого альбому" гурту.

У березні 1966 року Леннон заявив одній з лондонських газет: "Християнство зникне. Воно зіщулиться і пропаде. Зараз ми популярнші за Ісуса". "У той час ця фраза викликала глибоке обурення, але зараз вона звучить як гострота молодої людини з англійських робочих шарів, на яку звалився несподіваний успіх", - цитує видання агентство France Presse.

Справжній талант The Beatles, пояснює релігійна газета, полягає в їх "незрівнянній здатності писати популярні пісні, наповнені ейфорістичною радістю, яка стала їх відмітним знаком". Сьогодні ж, засмучується L'Оsservatore Romano, музика стандартизована, переповнена стереотипами і геть позбавлена творчого начала The Beatles.

"Білий альбом" The Beatles (The White Album) вийшов 22 листопада 1968 року, коли колектив знаходився на піку популярності. Неофіційну назву пластинка отримала через дизайн обкладинки, на якій не було нічого, окрім імені групи, виконаного тисненням по білому тлу.

Залиште свій коментар