Від Джорджа Майкла пішов хлопець, з яким він прожив 13 років

Відомого виконавця Джорджа Майкла покинув хлопець Кенні Гросс, через пагубні звички співака.

Джордж Майкл знову самотній - після 13 років спільного життя музикант розлучився зі своїм бойфрендом Кенні Гроссом.

Розрив стався досить давно, але друзі і рідні Джорджа зберігали це в секреті, тому що співак переживає нервовий зрив.

З чуток, Кенні порвав з 46-річним Джорджем через інцидент - співака заарештували в туалеті і звинуватили у вживанні наркотиків.

“Кевін давав не один шанс Джорджу, - повідомляють знайомі зірки, - але після того, що сталося в Хемпстед Хіт, він сказав, що більше не може цього терпіти. Всі знають, що в цьому місці не лише вживають наркотики, але ще і знімають чоловіків. Джордж завжди говорив, що у них з Кенні відкриті стосунки, але сам Кенні не був з цим згоден. Йому не подобалося, що Джордж знайомиться з іншими чоловіками і курить травичку. Він збентежений всім тим, через що Джордж змусив його пройти”.

Кажуть, Джордж і Кенні повинні були одружитися на свою 10-у річницю в 2006 року, проте Кенні попросив Джорджа зав'язати з розгульним життям перед тим, як одружуватися.

Співак, мабуть, так і не зміг цього зробити. Тепер Джордж впав в депресію і залежність від комп'ютерних ігор. Він закинув всі свої справи і закрився в лондонському особняку. “Коли Кенні пішов, Джордж просто зійшов з розуму, впав в депресію і ні з ким не розмовляє", - кажуть друзі співака.

Читайте також:

"Убитий" Джордж Майкл ховався від поліції у фургоні

Джордж Майкл відкриває нову галерею

Гей Джордж Майкл добре розуміє своїх слухачок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: