Від шаленого фана Памелу Андерсон захищали 7 поліцейських

У вагон до Памели Андерсон намагався вдертися божевільний шанувальник. Лише сім поліцейських змогли захистити акторку від нього.

Знаменита блондинка, зірка Playboy, Памела Андресон піддалася нападу. На неї напав божевільний шанувальник.

Події розгорнулися в Ліверпулі, де Андерсон грала роль Джина на прізвисько Джині в мюзиклі "Аладдін". Місцеві ЗМІ не уточнюють, які саме бажання виконувала пишногруда красуня, однак образ її був дуже далекий від канонічного.

Зірка з'явилася перед публікою в чорних панчохах, на підборах і легковажною капелюшку, і схоже, настільки вразила одного з відвідувачів мюзиклу, що справа мало не закінчилося занапащене життям Джини-Пем.

Після вистави Андерсон поїхала на вокзал. Актриса вже збиралася сісти в потяг до Лондона, але на шляху у американської секс-діви несподівано виникла перешкода. У її вагон почав ломитися невідомий чоловік.

Хлопця кілька разів просили відійти від птяга, але шанувальник таланту Пем не збирався відступати. На допомогу знаменитої блондинці прийшли семеро поліцейських, які намагалися звільнити зірку від нав'язливого фаната.

Проте чоловік продовжував ломитися в потяг, та ще й вигукував на адресу правоохоронців всілякі мерзенні фрази. А при затриманні розпалений шанувальник намагався вкусити поліцейського.

Щоб втихомирити бунтівника, довелося використовувати спеціальний газ. Через пару годин британська транспортна поліція відзвітувала: 21-річний хам і порушник правопорядку доставлений у відділення.

Як з'ясувалося пізніше, молодий чоловік, який бажав зайняти місце поруч з Памелою Андерсон у поїзді до Лондона, переслідує зірку вже декількох місяців. Саме через нього Пем була змушена посилити охорону. Фанат викупив квитки на десять вистав за участю Памели. І після кожного намагався підстерегти зірку біля службового входу.

Читайте також:

Відверту рекламу з Памелою Андерсон заборонили транслювати

"Міс Україна" подає до суду на Памелу Андерсон

Памела Андерсон заборгувала США 500 тисяч доларів 

Повʼязані теми:

Наступна публікація