Відомого російського піаніста звинуватили у педофілії

Відомого російського піаніста і диригента Михайла Плетньова обвинувачують у розбещенні малолітніх.

ЗМІ Таїланду 6 липня повідомили про затримання всесвітньо відомого російського піаніста і диригента Михайла Плетньова. Йому пред'явлено обвинувачення в розбещенні малолітніх.

53-річний Плетньов був заарештований на популярному курорті Паттайя в ресторані Euro Club and Restaurant, співвласником якого він є. Вдома у затриманого поліція виявила сотні дисків, що містять матеріали з дитячою порнографією.

Як повідомляє таїландський сайт новин Pattaya Van, якийсь таїландець на ім'я Хун Траїпоп заявив, що на постійній основі поставляв Плетньову хлопчиків.

А місцева англомовна газета Pattaya Daily News відзначає, що російський піаніст не тільки здійснював розпусні дії щодо малолітніх, а й був постачальником хлопчиків для інших іноземних клієнтів.

Наразі Михайло Плетньов, який також керує Приватною школою гри на фортепіано в Паттайї, перебуває у в'язниці, де очікує подальшого розслідування матеріалів справи.

Однак слід зазначити, що раніше називалося інше прізвище затриманого - Тленер, - повідомлялося, що він учитель гри на фортепіано. Сьогодні в тайських ЗМІ з'явилися фотографії росіянина, у тому числі, і зображення його паспорта - там вказано прізвище Плетньов, місце народження - Архангельськ, 14 квітня 1957 року.

У Російському національному оркестрі, який очолює Михайло Плетньов повідомили, що керівник перебуває у відпустці і про його затримання нічого невідомо.

У МЗС Росії повідомили, що з'ясовують достовірність інформації про затримання Плетньова. Перевіряється достовірність інформації як про сам факт затримання, так і про його причини.

Читайте також:

Джорджа Майкла знову заарештували

Поланскі можуть екстрадувати до США

Фільм Романа Поланскі став фаворитом критиків "Берлінале"

Відомого російського піаніста звинуватили у педофілії

Відомого російського піаніста звинуватили у педофілії

Повʼязані теми:

Наступна публікація