Віра Алентова стала жертвою пластичної операції

Російська актриса Віра Алентова зробила невдалу пластику обличчя. Чи буде судитись акторка - невідомо.

Зміни в зовнішності відомої актриси Віри Алентової стали помітні ще наприкінці минулого року. Пластичні хірурги впевнені - вона стала "жертвою пластики".

"Віра Алентова, швидше за все, зробила чергову кругову пластику обличчя, смасліфтінг, коли м'язи підтягуються. Думаю, їй ввели занадто багато гелю в носогубні складки, який став мігрувати і при розмові підіймається вище, - розповів пластичний хірург Олександр Тепляшин. - Коли актриса говорить, у неї видно втягнуті рубці біля губ. Одне око здається більшим за інше. Пластика зроблена дуже невдало ".

Особистим пластичним хірургом актриси довгий час був один з російських "класиків" естетичної хірургії Сергій Кулага.

"Що відбувається з її обличчям зараз - не знаю, - прокоментував він. - Але прошу вас звернути увагу на те, що люди з віком старіють. І початковий хороший ефект проведеної пластичної операції з роками йде геть. Вікові зміни дають про себе знати!"

Олександр Тепляшин впевнений, що більшість хірургів практикують "дідівські" методи, хоча сучасні технології дозволяють омолодити обличчя взагалі без операції. Серед пацієнтів його клініки співачка Ірина Дубцова і зірка серіалу "Щасливі разом" Наталія Бочкарьова, які збільшували бюст і залишилися задоволеними.

Безопераційну корекцію носа зробила фігуристка Тетяна Навка. Безопераційне омолодження обличчя пройшли актриса Марина Зудіна, художник Нікас Сафронов.

Читайте також:

Бар Рафаелі вийшла заміж, щоб не служити в армії

Поліція США заарештувала матір Анни Курникової

Екс-коханку Ронні Вуда вигнали із реаліті-шоу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: