Влада Ялти оштрафувала Заворотнюк на 40 тисяч доларів

Влада Ялти звинуватила актрису Анастасію Заворотнюк в забрудненні довкілля.

"Прекрасна няня" знову в центрі скандалу. Про те, що бізнес-проект Заворотнюк і її чоловіка Петра Чернишова в Ялті провалився і приносить їм лише збитки, говорили давно. Але те, що няня не розрахується з будівельниками катка, ніхто навіть не міг передбачити.

Нагадаємо, влітку цього року в Ялті з помпою відкрився льодовий каток Заворотнюк. Проте український мільйонер Євген Червоненко (він же віце-мер Києва) заявив, що каток заважає проведенню в Ялті етапу чемпіонату світу з авторалі. Заворотнюк обурилася: хочуть розморозити каток - хай платять гроші. В оточенні Червоненка згадують, що спочатку актриса захотіла 80 тисяч доларів. Віце-мер пригрозив скинути каток в море, якщо його не зберуть. Але бульдозерам працювати не довелося: каток розібрали.

"З нами вона розрахувалася повністю, - розповіли кримські енергетики. - У нас все просто: спочатку гроші, а потім підключення, а ось тим київським фірмам, які збирали там конструкції, встановлювали освітлення, дійсно не пощастило.  Хто з ними розрахується - велике питання. В оточенні актриси говорять, мовляв, Настя топала ніжкою: раз каток розібрали, хай тепер будівельникам платить мерія Ялти".

Заворотнюк заборговувала будівельникам близько 100 тисяч доларів.

"Покривати ці витрати з бюджету - самогубство, - прокоментував ситуацію заступник голови планово-бюджетного комітету Міськради Ялти Олександр Барановський. - Це кримінальна справа. Жодна гривня не може піти наліво, все розписується строго. Контрольно-ревізійне управління нас перевіряє регулярно, і на такий крок депутати не підуть".

Тим часом, на Насті висить ще боржок кримським екологам. Ті підрахували, що дітище актриси завдало збитку унікальній природі Криму на 40 тисяч доларів (у води Чорного моря каток "прекрасної няні" зливав шкідливий фреон). В четвер кримські екологи вже в офіційному порядку пред'явили актрисі і її чоловікові штраф. Заворотнюк згідно з рішенням влади Ялти доведеться сплатити і ремонт набережної Ялти, в якій під час будівництва катка робітники зробили чотири величезні діри.

Читайте також:

Анастасія Заворотнюк відселила своїх дітей в окрему квартиру

Червоненко змусив Заворотнюк розібрати каток у Ялті

Анастасія Заворотнюк у Ялті відкрила каток

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: